Mało grałem więc nie wiem kiedy można zacząć respec statystyk i czy jest to mocno problematyczne ale w tej chwili jest ich za dużo i część jest bez sensu bo tylko powiązana z orężem i jedyne co robi to zwiększa jego obrażenia. O ile to można zostawić to zmodyfikowałbym co dają same statystyki. Np. Zręczność poza obrażeniami od broni zwiększa szybkość ataku, mądrość zwiększa czas trwania statusów typu podpalenie, zamrożenie. Siła zwiększa udźwig postaci zamiast osobnej statystyki, wiara mogła by dawać szansę na 0 obrażenia od ciosu przeciwnika itp. Uważam że byłby to lepszy system.