Dokładnie tak. W3 osiągnął swoją sprzedaż dlatego, że przez 11 lat nie było innego wiedźmina. Po W4 dostaniemy W1, a zaraz potem W5. Gracze nie zdążą się załapać na hypetrain, a już nadjedzie kolejny.
Ludzie kupowali W3 po kilka razy na różnych platformach, żeby przjść go jeszcze raz. Itd.