Gra nudna i toporna. Klimat niby lata 90 ale wzięty typowo z filmów, robiony przez 20-latków. Do tego klimat amerykańskich lat 90 więc nawet nie ma elementu nostalgii. Historia mocno przeciętna, opowiada o buncie nastolatków i burzy hormonów. Trwa 3 godziny i to jest jej zaleta bo nie jest przeciągnięta. Tak właściwie nie jest to nawet gra bo nie da się w niej przegrać i jak nie chcesz to nie musisz nic robić. Interakcja to element opcjonalny.
Sama gra 4/10
Muzyka 8/10