Forum Gry Filmy i Seriale Tech Ogólne Archiwum Regulamin

Recenzja Recenzja gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - dobra „snajperka”, jeszcze lepsza skradanka

07.06.2021 16:19
1
2
odpowiedz
wrxxx
6
Legionista

Moim zdaniem w następnej części powinni się trochę bardziej skupić na konsekwencjach wykonywanych przez nas zleceń. Tzn. aktualnie zabijanie antagonistów nie daje nam prawie żadnej frajdy, bo zabijanie ich z kilometra daje odczucie jak zabijanie każdego innego żołnierza w lokacji.
Przydałoby się też, żeby zabijanie celów chociaż złudnie pokazywało, że jakieś tam inne lokacje z tego powodu umocniły swoje straże itd, aktualnie po zabiciu najważniejszych postaci prawie nic się nie dzieje, zupełnie jakby główna antagonistka nie zauważyła ich braku.

07.06.2021 18:04
IIIIIIIIIIIIII
2
odpowiedz
1 odpowiedź
IIIIIIIIIIIIII
80
Generał

Jedynka nawet byla spoko. Przyjemnie sie gralo. Wystawilem wtedy 6/10. Najbardziej mnie denerwowaly check pointy ... Nie wiem jak w 2 to wyglada. Ogolnie czytalem opinie na steam to gra podobno jest lepsza. Jednak widze ze nie wszystko z 1 jest lepiej zrobione. Zagralbym w 2 ale poczekam chwile jak cena spadnie. Moze ktos wie ile klatek jest na ps4 pro?

07.06.2021 20:33
2.1
zanonimizowany1349061
16
Generał

30.
CI Games nie są mistrzami CE

07.06.2021 18:40
3
odpowiedz
Helios0451
10
Legionista

Fajna recenzja. Grałem w pierwszą część i tu jest rzeczywiście jeszcze lepiej. Są duże przestrzenie a wszystko płynniej chodzi niż w pierwszej części. Przyjemnie się gra polecam.

post wyedytowany przez Helios0451 2021-06-07 18:41:26
07.06.2021 19:24
Kik0zTV
👍
4
odpowiedz
Kik0zTV
88
Konsul

Fajnie, że z części na część widać jakiś tam progres. Może jeszcze dwie części i gra ze "średniej" stanie się "dobra", a może i nawet "bardzo dobra". Tego im życzę, bo bardzo lubię gry "snajperskie", a takich jest jak na lekarstwo.
Fajnie byłoby gdyby zaimplementowali w następnej części edytor poziomów, albo warsztat steam (jest w tej części?).

07.06.2021 23:21
stasiek1818
5
odpowiedz
stasiek1818
65
Centurion

Dodałbym 0,5 do oceny gry za jej rozsądna cenę, która wygląda bardzo dobrze w porównaniu do nowych gier na PS5.

09.06.2021 10:49
JK.96
7
odpowiedz
JK.96
73
Pretorianin

Brak recenzji na premierę miał oznaczać że jest kiepsko i twórcy coś ukrywają.
Miła niespodzianka że te teorie się nie sprawdziły.

09.06.2021 12:24
Game_0ver
8
odpowiedz
Game_0ver
34
Konsul

Po przeczytaniu recenzji aż nabrałem ochotę na sięgnięcie po pierwszą część S:GWC. Właściwie, to miałem w planach przejść kiedyś wszystkie części Snajpera od CI Games, ale nie wiem czy w tych czasach to dobry pomysł w ogóle się za to zabierać, bo obawiam się, że dłużej niż godziny w grze bym nie wytrzymał, a nie chcę rozpoczynać czegoś, czego mogę nie skończyć.

Lecz już jakiś czas temu widziałem parę filmów z pierwszej odsłony Cotracts, co bardzo mnie zdziwiło, bo nie miałem wtedy pojęcia nawet, że gra wyszła. Pamiętam, że czytałem kiedyś o tej produkcji gdy ją zapowiadali i może widziałem jakiś zwiastun, ale o tym, że miała premierę, naprawdę nie miałem pojęcia - zupełnie jakby gra wyszła po cichu, nie chcąc rozgłosu. A tu już druga część, więc może najwyższy czas na jakąś misję?

Recenzja Recenzja gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - dobra „snajperka”, jeszcze lepsza skradanka