Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Poczuj konsolową moc z grą The Sims 3!

Nie było to łatwe, lecz udało nam się wyłonić dwie zwycięskie prace spośród ponad czterystu (!), które zgromadziliście w forumowym wątku poświęconemu konkursowi. By obejrzeć wszystkie prace należy oczywiście udać się TUTAJ.

Przypominamy, że osoba zajmująca pierwsze miejsce w konkursie ma możliwość wyboru nagrody! Mamy nadzieję, że szczęśliwiec nie będzie miał problemu z podjęciem decyzji, którą wersję konsolowej gry The Sims 3 sobie wybrać. Automatycznie oznacza to, że osoba na drugim miejscu jest skazana na pozostałą nagrodę... ale to chyba nie problem, prawda?

Dość tego gadania, przejdźmy do rzeczy! Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce: Defan - Link do pracy

II miejsce: Poohatch - Link do pracy

Dziękujemy za wzięcie udział w konkursie i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

2. Konkurs polega na wykonaniu obrazka przy użyciu materiałów w formie elektronicznej dostarczonych przez Organizatora. Dopuszczalne jest także umieszczanie własnych obiektów (w szczególności tekstu) na obrazku. Prace powinny mieć charakter humorystyczny i powinny zostać umieszczone na internetowym forum dyskusyjnym prowadzonym przez Organizatora, we wskazanym przez niego wątku. Forum znajduje się pod adresem: http://www.gry-online.pl/s008.asp

3. Odnośniki do materiałów niezbędnych do wykonania pracy konkursowej można znaleźć na stronie http://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=25.

4. Prace powinny zostać przygotowane w oparciu o wytyczne podane przez Organizatora na stronie http://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=25, a także w oparciu o przykładową pracę konkursową zamieszczoną na internetowym forum dyskusyjnym prowadzonym przez Organizatora.

5. W nadesłanych pracach nie można używać nawiązań do najintymniejszych części ciała, alkoholu i narkotyków, a ponadto przekleństw i słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Niedopuszczalne jest także umieszczanie tych słów w wersji ocenzurowanej. Nie spełnienie tego wymogu oznacza automatyczną dyskwalifikację nadesłanej pracy.

6. Do umieszczenia pracy na forum, niezbędna jest rejestracja na stronach internetowych Organizatora. Darmowy profil w serwisie GRY-OnLine można założyć na stronie: http://www.gry-online.pl/rejestracja.asp

7. Swoje prace można umieszczać na internetowym forum dyskusyjnym prowadzonym przez Organizatora w dniach od 23.10.2010 do 31.10.2010 roku włącznie. Prace zgłoszone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

8. Zgłaszający pracę do konkursu oświadcza, że jest właścicielem praw autorskich do przygotowanej pracy, oraz wyraża zgodę na jej wykorzystanie w całości lub fragmentach przez Organizatora.

9. Jeden użytkownik może zgłosić maksymalnie jedną pracę. W momencie, gdy jeden użytkownik zgłasza więcej niż jedną pracę, brana pod uwagę jest tylko ta, która została nadesłana jako pierwsza.

10. Wzięcie udziału w konkursie oznacza wyrażenie zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych Użytkownika, w rozumieniu „Ustawy o ochronie danych osobowych” oraz „Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną”, przez GRY-OnLine S.A. w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem konkursu oraz w celach marketingowych i reklamowych Organizatora, ich udostępnianie przez GRY-OnLine S.A. osobom trzecim oraz ich przetwarzanie przez takie osoby trzecie w celach marketingowych/reklamowych dotyczących prowadzonej przez te osoby trzecie działalności, świadczenia usług marketingowych/reklamowych przez te osoby, oraz zgodę na publikację tych danych, w szczególności na stronach internetowych serwisu „GRY-OnLine”, w wypadku gdy Użytkownik zostanie zwycięzcą lub jednym ze zwycięzców. Dane te będą wykorzystane przez „GRY-OnLine” S.A. tylko i wyłącznie w tych celach.

11. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy GRY-OnLine S.A., firm-sponsorów konkursu, oraz członkowie ich rodzin.

12. GRY-OnLine S.A. zastrzega sobie prawo przerwania konkursu lub zmian w regulaminie w każdym momencie bez podania przyczyny.

Nagrody i przekazanie nagród

13. Sponsorem nagród jest firma Electronic Arts Polska.

14. Wśród wszystkich zgłoszonych prac spełniających wymogi regulaminu, jury wskazane przez Organizatora wyłoni najlepsze dwie prace, decyzja jest ostateczna i nieodwołalna.

15. Nagrodami w konkursie są:

- konsola Xbox 360 w wersji Slim z dyskiem twardym 250 GB i grą The Sims 3 w wersji na konsolę Xbox 360;

- konsola PlayStation 3 w wersji Slim z dyskiem twardym 250 GB i grą The Sims 3 w wersji na konsolę PlayStation 3;

16. Autor najlepszej zdaniem jury pracy, otrzymuje możliwość wybrania jednej spośród dwoch nagród wymienionych w punkcie 14. Dzięki temu autor drugiej pracy wybranej przez jury automatycznie dostaje nagrodę, której nie wybrał autor najlepszej pracy.

17. Ogłoszenie wyników nastąpi 05.11.2010.

18. Nagrody nie podlegają zamianie na ekwiwalent pieniężny.

19. Podatek od nagród odprowadza Organizator.

20. W celu prawidłowego przebiegu konkursu, nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora po 05.11.2010, jeżeli do tego czasu Organizator nie stwierdzi naruszenia regulaminu, a w szczególności punktu 6, nagroda zostanie przesłana na adres podany w profilu w serwisie GRY-OnLine.

21. W przypadku naruszenia regulaminu, a w szczególności punktu 6, jury wskazane przez Organizatora w terminie do 7 dni od wykrycia naruszenia, wybierze nowego zwycięzcę.

Najnowsze zakończone promocje

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Gwint: Wiedźmińska gra karciana - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety World of Warcraft: Legion dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety World of Warcraft: Legion

Rozdajemy klucze do bety The Crew: Wild Run na PC dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety The Crew: Wild Run na PC

Rozdajemy klucze do bety Starcraft II: Legacy of the Void dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety Starcraft II: Legacy of the Void

Rozdajemy klucze do bety Rainbow Six: Siege na wybraną platformę dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety Rainbow Six: Siege na wybraną platformę

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Heroes VII dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Heroes VII

Pełna wersja Spec Ops: The Line dla użytkowników Abonamentu Premium z opcją VIP

15 zł zniżki na preorder Fallout 4 na PC

50% zniżki na This War of Mine w Games Republic

20x pełna wersja This War of Mine dla posiadaczy Abonamentów Premium z Opcją VIP

Rozdajemy walutę do gry The Witcher Battle Arena - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy walutę do gry The Witcher Battle Arena

Komentarze Czytelników (774)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.11.2010 18:16
😊
odpowiedz
Inferno_86
5
Junior

No cóż napracowalem sie nad moją pracą i mialem cichą nadzieje że wygram..ehhh no mówi sie trudno ,a i Gratulacje zwycięzcom

05.11.2010 18:21
odpowiedz
promilus1
94
Człowiek z Księżyca

gameplay.pl

Przeoczyłem Twoja pracę. Myślę, że jury też... Inaczej nie potrafię wytłumaczyć tego wyniku. Bardzo fajna, przemyślana i pracochłonna praca.

05.11.2010 18:31
odpowiedz
anymous
68
Generał

Inferno_86---> nie przeoczyło twoją pracę tylko jej nie brało jej pewnie pod uwagę bo masz za mało postów tzn. może jesteś kontem innego uczestnika który chce zgłosić więcej niż 1 pracę.

05.11.2010 18:33
odpowiedz
Rekoz
4
Junior

No cóż pozostaje tylko pogratulować zwycięzcom i czekać na kolejny konkurs.

Ps: te 2. prace nie zrobiły na mnie wrażenia, widziałem dużo lepsze, po których się spodziewałem że to one wygrają

05.11.2010 18:33
odpowiedz
Meroking
2
Junior

Najpierw kilka dni kombinowałem jaką mam zrobić pracę.
Potem cały dzień pracowałem nad nią, dosłownie.
I widzę, że wygrało coś, co wcale nie jest śmieszne - to o całowaniu oO.
Druga to jeszcze przejdzie, ale przeglądając prace, były naprawdę mistrzowskie, tymczasem (bez obrazy), 1. to jakiś chuan a 2. to... niezbyt pasuje do sytuacji, ale jest nawet, śmieszna...
Nie mówię że moja jest idealna, ale na pewno lepsza od pierwszej wygranej...

05.11.2010 18:37
odpowiedz
Roger1908
2
Junior

Nie żebym miał jakieś żale, ale zwycięska praca ma dorobiony dymek, a konkurs polegał przecież tylko na wpisaniu coś w te dymki.

05.11.2010 18:40
odpowiedz
PIetrzak1993
13
Legionista

Dymek dorobić można było..

05.11.2010 18:43
👎
odpowiedz
kthxb
2
Junior

Oczywiście szkoda, że nie wygrałem, ale te prace ani nie są śmieszne ani ciekawe. Dziękuję dobranoc.

05.11.2010 18:43
odpowiedz
Witek07
2
Junior

Ja osobiście uważam, że w takich konkursach to powinno brać udział pierwsze 100 osób, które zgłosi prace zgodnie z regulaminem. Kto pierwszy ten lepszy. Bo wtedy JurY będzie mogło wybrać naprawdę coś wartego uwagi i konkretnego. Coś z pomysłem, śmiesznego itd. A nie, że żuci się 450 osób każdy ze swoją pracą, oni przejrzą większość albo wszystko na szybko wylosują coś, ciach, ciach problem z głowy. ogłoszą i pojadą na piwo ... Zaraz pewnie usłyszę, że przegrałem i się czepiam, to z góry odpowiadam, że nie wziąłem udział w tym konkursie dla zabawy bo jak zobaczyłem ile osób się zgłosiło i to, że niektóre prace były naprawdę świetne to się nastawiłem na to, że przegram tak samo jak 448 innych osób a i tak nie mam czasu, żeby teraz bawić się z konsolą. Wyrażam swoje zdanie tylko ;) But This is Poland :) I dobrze, że każdy wyraża swoje opinie bo nie wiadomo jak te prace były wybierane a że w Polsce każdy dyma każdego to ludzie powinni interweniować żeby nie dać się dymać :)

05.11.2010 18:44
odpowiedz
promilus1
94
Człowiek z Księżyca

gameplay.pl

Mylisz się. Wyraźnie było napisane, że można dorabiać dymki.

05.11.2010 18:54
odpowiedz
Infoseba
78
Pretorianin

O ile 1 praca mi sie nawet podoba, to 2 juz jest denna i nie smieszna, ale duzo nie trace bo i tak kupuje ps3. Dawac przeglad

05.11.2010 19:00
odpowiedz
Rafiqs21
2
Junior

To jakaś totalna parodia:D ludzie! w tym jury to siedziało trzech 7-latków? bo na takim poziomie sa te prace. W sumie to byłem pewien, że wygra jakiś krewny organizatora, no ale litości... mogliście sie bardziej postarać. nawet jesli nas oszukaliscie; p Do dziś wierzyłem w uczciwość takich konkursów, no ale coz.. polska

https://www.gry-online.pl/S055_forum.asp?ID=10761142&WID=10759174&N=1
TO moja propozycja nad którą pracowałem 4minuty, dosłownie. Nie zasługuje ona na wygraną, ale myśle ze jest o niebo lepsza od tych co wygrały. Ogólem poziom byl zenujący;p

05.11.2010 19:07
😍
odpowiedz
AvengerXXX
107
I found love!

Aha...

05.11.2010 19:10
odpowiedz
Pexus
39
Centurion

Morał z tego taki że trzeba robić konkursy gdzie odbywa się losowanie lub wymaga się włożenia większego nakładu pracy.

05.11.2010 19:10
odpowiedz
Rafiqs21
2
Junior

Co śmieszniejsze, myślałem, ze dymki będą bardziej pasować do mimiki twarzy simów, podczas gdy w 1 pracy powinno sie zwrocic uwage na to, ze gra na konsoli. a w 2 pracy sim jest raczej skruszony aniżeli szczęśliwy. totalny bezsens propaganda i zydokomuna :D

05.11.2010 19:11
odpowiedz
PIetrzak1993
13
Legionista

Chciałbym spytać się jeszcze jury, co wam się takiego podobało w tych pracach ?

05.11.2010 19:31
odpowiedz
Dabou
2
Junior

musze przyznac ze widzialem lepsze prace...

05.11.2010 19:40
odpowiedz
michomis
9
Legionista

Były prace bardzo złe (nieczytelne, z błędami, nielogiczne, robione na szybko, nie przemyślane) i bardzo dobre (takie które wnosiły jakiś przebłysk geniuszu, zaskoczenie i powodowały śmiech). Jednak te prace które wygrały są naprawdę przeciętne. Chociaż nie należą do grupy prac tych bardzo złych to nie są ani specjalnie śmieszne, ani zbyt oryginalne. Autorzy oczywiście się postarali i im gratuluję, ale jurorzy... proszę was, spośród tych kilkuset było w czym wybierać. A może prace nie miały być śmieszne, tylko liczyła się najładniejsza czcionka? Sam nie wiem.

PS. Dawać poradnik New Vegas!

05.11.2010 20:05
odpowiedz
wiedmolollll
13
Legionista

były prace z decydowanie lepsze ! (w tym moja) fail gry online!

05.11.2010 20:17
😊
odpowiedz
Dreadjudge
26
Pretorianin

Gratulacje dla zwycięzców. Komiks o teściowej był jednym z moich faworytów (mój komiks był właśnie nim zainspirowany), ale ten z Grześkiem... do mnie nie przemawia.

05.11.2010 20:52
odpowiedz
kacpro19
3
Junior

Kompletna porażka , prace wogóle nie są śmieszne. Ale o gustach się nie dyskutuje , gratuluje zwycięzcom .

05.11.2010 21:29
odpowiedz
Mr. Orange
103
Generał

Gratulacje dla zwycięzców. Te prace do mnie nie przemawiają, ale z tego co widziałem i wielkiego wyboru wcale nie było. Nie twierdzę, że moja była super najlepsza i w ogóle, bo spędziłem przy jej tworzeniu może minute, wliczając już w to pomysł na zrobienie, od momentu przeczytania regulaminu itd. :)

05.11.2010 21:44
odpowiedz
raZ
2
Junior

Jury miało niezłe poczucie humoru...
Uważam że było wiele ciekawszych prac

05.11.2010 23:02
odpowiedz
Poohatch
27
Generał

Druga praca to jakaś porażka! W ogóle nie zabawne.

spoiler start

Nie no kurde, zupełnie się nie spodziewałem ;o Dzięki wielkie!

spoiler stop

05.11.2010 23:31
odpowiedz
Niezmordowany
49
Generał

Praca z pierwszego miejsca akurat nawet śmieszy, ale były lepsze.

06.11.2010 02:29
😈
odpowiedz
mephisto76
5
Junior

i to jest dowód na to, że tutaj bierze się udział w konkursach dwa razy: pierwszy i ostatni ;)

06.11.2010 11:30
odpowiedz
Marecki_KG
86
Konsul

loled, dziwne te wyniki...

06.11.2010 11:58
odpowiedz
zanonimizowany650129
51
Senator

Jakos Sandro nie plakal ze nie doczytalismy, tylko grzecznie odpowiedzial

Ja nie płacze, tylko Cię grzecznie informuje, że nie miałeś się z czego cieszyć, no chyba, że bawi Cię twoja głupota...

08.11.2010 14:22
odpowiedz
Jankiel
2
Junior

Gratulacje ale wyniki...śmiech na sali po prostu.Czym niby wyróżniły się te prace od setek innych tego samego typu??("oooh nieee kanapa się pali")
Przy takich nagrodach przydałoby się przynajmniej jakieś uzasadnienie wygranej czy coś,a tu nic...

18.11.2010 13:21
odpowiedz
Kristofio
10
Legionista

Co za gówniane prace, w konkursach na gry online chyba na prawdę wygrywa zawsze rodzina ekipy prowadzącej portal. Już moje i wiele innych które oglądałem były 100 razy fajniejsze i kulturalne zarazem, od tych które wygrały. Żenujący poziom konkursów ma ten portal.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze