Premium Opis Usług

Opis Usług Premium

Abonamenty Premium

Posiadacze abonamentu Premium dostają więcej, bo chcą być traktowani lepiej, a my staramy się dla nich jeszcze bardziej. Zapraszamy Cię do nieograniczonej wersji serwisu, która pozostaje niedostępna dla czytelników bez konta Premium.

Materiały Premium bez ograniczeń Dzięki koncie Premium zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów z naszego serwisu zamkniętych dla innych użytkowników. Obecnie to aż 12205 artykułów oraz 1859 obszernych poradników do gier.

Poradniki do gier w wersji PDF Abonament Premium pozwala ci pobrać i zapisać na dysku wszystkie ukończone poradniki w postaci plików do przeglądania i druku.

Brak reklam w filmach i tekstachWszystkie treści dostępne w naszym serwisie przeczytasz i obejrzysz bez jakiejkolwiek reklamy.

Download bez czekaniaPobieranie plików bez czekania z szybkich serwerów Premium. Premium gwarantuje Ci natychmiastowy dostęp do jednej z największych bibliotek dem, łatek, tapet i dziesiątek innych plików.

Inne udogodnieniaOprócz wszystkich bonusów wymienionych powyżej, zyskujesz również szereg dodatkowych funkcjonalności dostępnych tylko dla posiadaczy Abonamentów Premium w serwisie gry-online.pl oraz na naszym forum.
Dla nas najważniejsze jest to, że doceniasz naszą pracę i to właśnie dzięki Tobie możemy tworzyć jeszcze lepsze treści w serwisie!

Dodatkowa opcja VIP

Opcja VIP to płatny zestaw dodatkowych usług dla czytelników którzy zakupili 3 miesięczny lub 12 miesięczny Abonament Premium.

Pierwszy w rozdawnictwach na GOL Podczas organizowanych przez nas promocji, będziesz miał szansę skorzystać z nich przed innymi użytkownikami. Abonament Premium VIP gwarantuje Ci dostęp do unikalnych beta testów oraz kodów do gier… a także eventowych gadżetów GOL w pierwszej kolejności.

Oceniaj gry jak ekspert. Po wystawieniu oceny możesz dodać swoją opinię lub mini recenzję na temat danej gry. Twoja opinia może pojawić się na wybranych stronach serwisów gry-online.pl.

Kategoria VIP na forum Opcja VIP zapewni Ci dostęp do dedykowanej kategorii na naszym forum dyskusyjnym. Masz pytanie do redakcji GOLa? Chcesz być potraktowany priorytetowo? Zapraszamy!

Okazyjnie darmowe gry do pobrania. Na forum VIP znajdziesz również informacje o trwających promocjach na darmowe gry.

Pytania i Odpowiedzi

Abonament vs. Adblock i kradzione poradniki.

Kupując Abonament dostajesz naszą pracę i zaangażowanie oraz brak reklam na serwisie. Dziękujemy Ci za to. Z Twoich pieniędzy finansujemy od lat rozwój redakcji, nowe materiały i kupujemy pracę dobrych autorów poradników. Z pieniędzy za Abonamenty powstały takie projekty jak tvgry.pl czy gameplay.pl. Dziękujemy Ci że wspomagasz naszą Społeczność. Każdy Abonament to kolejne video, poradniki, recenzje i newsy.

Co daje kategoria VIP na forum dyskusyjnym?

Kategoria VIP jest przeznaczona do bezpośredniego kontaktu czytelników posiadających Abonament Premium z Opcją VIP z redaktorami gry-online.pl. Masz pytanie, problem, wątpliwość lub chcesz się podzielić z nami czymś ciekawym, zapraszamy.

Kategoria VIP służy również do organizowania konkursów i rozdawnictw dla czytelników posiadających opcję VIP.

Mam problem z Abonamentem, co mam zrobić?

Skontaktuj się na odpowiedni adres email podany na stronie Pomoc.

Jeżeli problem dotyczy Abonamentu kupionego za SMS lub usługi SMSowej pomoc znajdziesz na stronie Problemy z usługą SMS.

Czy program GOLe Nagrody nadal działa?

Tak, znajdziecie go na stronie GOLe Nagrody.

Co się stało z GOLAdventure?

Kiedyś organizowaliśmy dla wylosowanych posiadaczy abonamentów imprezy wyjazdowe. Część relacji z nich znajdziecie na stronie GOL Adventure. Obecnie nie mamy w planach takich imprez, ale być może w przyszłości wrócimy do tej tradycji.

Gdzie jest Magazyn „GRY”?

W 2003 roku redakcja gry-online.pl przygotowywała dla posiadaczy abonamentów Elektroniczny Magazyn Gry. Od tego czasu nie udostępniamy tej usługi, ale mamy w planach wydawanie dla posiadaczy Abonamentów Premium nowoczesnej wersji tego wydawnictwa. Data wydania kolejnego numeru nie została jeszcze ustalona.

Gdzie jest Regulamin, chcę coś sprawdzić?

Jako użytkownika serwisów GRY-Online S.A. obwiązuje Cię Regulamin Główny Serwisu GRY-ONLINE.

Zakres Usług Abonamentowych obejmuje Regulamin Płatnego Dostępu Abonamentowego.

Tematy usług SMSowych Regulamin płatności SMS na GRY-OnLine.