Premium Opis Usług

Opis Usług Premium

Abonamenty Premium

Posiadacze Abonamentu Premium dostają więcej. Chcą być traktowani lepiej. Staramy się dla nich specjalnie.
Zapraszamy Cię do zaawansowanej wersji serwisu niedostępnej dla czytelników bez abonamentu.

Materiały Premium bez ograniczeńWszystkie zamknięte dla innych materiały na naszych serwisach, dla Ciebie są otwarte. Obecnie to 11709 artykuły, w tym 1701 obszerne poradniki do gier.

Brak reklam w filmach i tekstachCo ważniejsze, nie chodzi tylko o reklamy, ważne jest to że wspierasz nas i pomagasz tworzyć nowe fajne rzeczy na serwisie.

Video w wersji HDAbonament daje ci lepszą jakości i większy format materiałów video, 720p (1280x720 px) zarówno w GOL Video jak i na tvgry.pl

Download bez ograniczeńPobieranie plików bez ograniczeń z szybkich serwerów Premium. Natychmiastowy dostęp do jednego z najwiekszych zbiorów dem, łatek, tapet i innych plikow bez czekania.

Poradniki do gier w wersji PDFAbonament Premium pozwala ci pobrać i zapisać na dysku wszystkie ukończone poradniki w postaci plików do przeglądania i druku.

Inne udogodnieniaInne dodatkowe funkcjonalności na serwisie gry-online i naszym forum dostępne tylko dla posiadaczy Abonamentów Premium.

Dodatkowa opcja VIP

Opcja VIP to płatny zestaw dodatkowych usług dla czytelników którzy zakupili 3 miesięczny lub 12 miesięczny Abonament Premium.

Pierwszy w rozdawnictwach na GOLGdy organizujemy promocję, będziesz miał szansę z niej skorzystać przed innymi. Wersje beta gier, kody do gier i inne, specjalnie dla Ciebie.

Oceniaj gry jak ekspert. Po wystawieniu oceny możesz dodać swoją opinię lub mini recenzję na temat tej gry. Opinia może pojawić się na wybranych stronach serwisów gry-online.pl.

Kategoria VIP na forumOpcja VIP zapewni Ci dostęp do dedykowanej kategorii na naszym forum dyskusyjnym. Masz pytanie do redakcji GOL, chcesz być specjalnie potraktowany - zapraszamy, Twój problem nie zostanie bez odzewu.

Okazyjnie darmowe gry do pobrania. Zapraszamy na forum dyskusyjne do kategorii VIP po informacje o aktualnie trwających promocjach.

Zniżki i upusty w sklepach z grami. Aktualne promocje znajdziesz na naszym forum dyskusyjnym w kategorii VIP.

Pytania i Odpowiedzi

Abonament vs. Adblock i kradzione poradniki.

Kupując Abonament dostajesz naszą pracę i zaangażowanie oraz brak reklam na serwisie. Dziękujemy Ci za to. Z Twoich pieniędzy finansujemy od lat rozwój redakcji, nowe materiały i kupujemy pracę dobrych autorów poradników. Z pieniędzy za Abonamenty powstały takie projekty jak tvgry.pl czy gameplay.pl. Dziękujemy Ci że wspomagasz naszą Społeczność. Każdy Abonament to kolejne video, poradniki, recenzje i newsy.

Co daje kategoria VIP na forum dyskusyjnym?

Kategoria VIP jest przeznaczona do bezpośredniego kontaktu czytelników posiadających Abonament Premium z Opcją VIP z redaktorami gry-online.pl. Masz pytanie, problem, wątpliwość lub chcesz się podzielić z nami czymś ciekawym, zapraszamy.

Kategoria VIP służy również do organizowania konkursów i rozdawnictw dla czytelników posiadających opcję VIP.

Mam problem z Abonamentem, co mam zrobić?

Skontaktuj się na odpowiedni adres email podany na stronie Pomoc.

Jeżeli problem dotyczy Abonamentu kupionego za SMS lub usługi SMSowej pomoc znajdziesz na stronie Problemy z usługą SMS.

Czy program GOLe Nagrody nadal działa?

Tak, znajdziecie go na stronie GOLe Nagrody.

Co się stało z GOLAdventure?

Kiedyś organizowaliśmy dla wylosowanych posiadaczy abonamentów imprezy wyjazdowe. Część relacji z nich znajdziecie na stronie GOL Adventure. Obecnie nie mamy w planach takich imprez, ale być może w przyszłości wrócimy do tej tradycji.

Gdzie jest Magazyn „GRY”?

W 2003 roku redakcja gry-online.pl przygotowywała dla posiadaczy abonamentów Elektroniczny Magazyn Gry. Od tego czasu nie udostępniamy tej usługi, ale mamy w planach wydawanie dla posiadaczy Abonamentów Premium nowoczesnej wersji tego wydawnictwa. Data wydania kolejnego numeru nie została jeszcze ustalona.

Gdzie jest Regulamin, chcę coś sprawdzić?

Jako użytkownika serwisów GRY-Online S.A. obwiązuje Cię Regulamin Główny Serwisu GRY-ONLINE.

Zakres Usług Abonamentowych obejmuje Regulamin Płatnego Dostępu Abonamentowego.

Tematy usług SMSowych Regulamin płatności SMS na GRY-OnLine.