Premium Opis Usług

Opis Usług Premium

Abonament Premium gwarantuje Ci nielimitowany dostęp do zamkniętej części serwisów gry-online.pl oraz dodatkowych usług i przywilejów. Posiadacze Abonamentu Premium to najwyższy poziom zaangażowania użytkownika w rozwój naszego portalu - wspierają naszą pracę, a my pragniemy nieustannie doceniać ich oddanie rozmaitymi profitami.

Co oferuje Abonament Premium?

Abonament Premium to dostęp do zamkniętej części serwisów gry-online.pl, brak reklam, nielimitowane poradniki do tysięcy gier, również w formacie PDF, pobieranie plików bez czekania i inne przywileje.

Co oferuje Opcja VIP?

Opcja VIP to dodatkowy zestaw przywilejów dla czytelników którzy posiadają 3 miesięczny lub 12 miesięczny Abonament Premium, nasze specjalne podziękowanie dla czytelników najaktywniej nas wspierających.

Dostęp do wszystkich treści na gry-online.pl bez ograniczeń

Dzięki koncie Premium zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów z naszego serwisu zamkniętych dla innych użytkowników. Obecnie to aż 13139 artykułów oraz 1985 obszernych poradników do gier.

Możliwość zmiany wystawionych wcześniej ocen gier w naszym serwisie na życzenie.

Pierwszy w rozdawnictwach na GOL

Podczas organizowanych przez nas promocji, będziesz miał szansę skorzystać z nich przed innymi użytkownikami.

Abonament Premium VIP gwarantuje Ci dostęp do unikalnych beta testów oraz kodów do gier… a także eventowych gadżetów GOL w pierwszej kolejności.

Całkowity brak reklam display i banerów na serwisie

Wszystkie treści dostępne w naszym serwisie przeczytasz i obejrzysz bez jakiejkolwiek reklamy display.

Oceniaj gry jak ekspert

Po wystawieniu oceny możesz dodać swoją opinię lub mini recenzję na temat danej gry. Twoja opinia może pojawić się na wybranych stronach serwisów gry-online.pl.

Nielimitowany dostęp do poradników PDF i ePUB

Abonament Premium pozwala ci pobrać i zapisać na dysku wszystkie ukończone poradniki w postaci plików do przeglądania i druku.

Okazyjnie darmowe gry do pobrania

Na forum VIP znajdziesz również informacje o trwających promocjach na darmowe gry.

Szybki download bez czekania

Pobieranie plików bez czekania z szybkich serwerów Premium.

Premium gwarantuje Ci natychmiastowy dostęp do jednej z największych bibliotek dem, łatek, tapet i dziesiątek innych plików.

Discord VIP

Dostęp do zamkniętej strefy VIP na serverze Discord gry-online. Bezpośredni kontakt z redakcją i cykliczne spotkania AMA z naszymi pracownikami w jednym miejscu.

Aby uzyskać dostęp do strefy VIP, musisz wejść na nasz serwer Discord, zgłosić się do któregoś z moderatorów serwera (oznaczonych oddzielną rangą na liście użytkowników) i podać mu nazwę użytkownika, na którego zakupiony został abonament Premium VIP.

Udogodnienia Premium

Oprócz wymienionych usług, zyskujesz również szereg dodatkowych funkcjonalności dostępnych tylko dla posiadaczy Abonamentów Premium w serwisie gry-online.pl oraz na naszym forum.

Masz świadomość współtworzenia społeczności graczy.

Forum Premium VIP

Możesz na życzenie oznaczyć swoją ksywkę na Forum Dyskusyjnym i w komentarzach plakietką VIP oraz wyróżniać kolorem swoje posty.

Dedykowana kategoria VIP na forum w której będziesz traktowany priorytetowo przez redakcję.

Forum Premium

Dodatkowy zestaw emotikonów na Forum i w komentarzach dostępny tylko dla posiadaczy Premium.

Dodatkowe udogodnienia VIP na portalu

Z Abonamentem VIP zyskujesz szereg udogodnień na naszym portalu, takich jak m.in. dodatkowe opcje filtrowania kategorii wiadomości w newsroomie.

Dla nas najważniejsze jest to, że doceniasz naszą pracę i to właśnie dzięki Tobie możemy tworzyć jeszcze lepsze treści w serwisie!

Pytania i Odpowiedzi

Abonament vs. Adblock i kradzione poradniki.

Kupując Abonament dostajesz naszą pracę i zaangażowanie oraz brak reklam na serwisie. Dziękujemy Ci za to. Z Twoich pieniędzy finansujemy od lat rozwój redakcji, nowe materiały i kupujemy pracę dobrych autorów poradników. Z pieniędzy za Abonamenty powstały takie projekty jak tvgry.pl czy gameplay.pl. Dziękujemy Ci że wspomagasz naszą Społeczność. Każdy Abonament to kolejne video, poradniki, recenzje i newsy.

Co daje kategoria VIP na forum dyskusyjnym?

Kategoria VIP jest przeznaczona do bezpośredniego kontaktu czytelników posiadających Abonament Premium z Opcją VIP z redaktorami gry-online.pl. Masz pytanie, problem, wątpliwość lub chcesz się podzielić z nami czymś ciekawym, zapraszamy.

Kategoria VIP służy również do organizowania konkursów i rozdawnictw dla czytelników posiadających opcję VIP.

Mam problem z Abonamentem, co mam zrobić?

Skontaktuj się na odpowiedni adres email podany na stronie Pomoc.

Jeżeli problem dotyczy Abonamentu kupionego za SMS lub usługi SMSowej pomoc znajdziesz na stronie Problemy z usługą SMS.

Czy program GOLe Nagrody nadal działa?

Tak, znajdziecie go na stronie GOLe Nagrody.

Co się stało z GOLAdventure?

Kiedyś organizowaliśmy dla wylosowanych posiadaczy abonamentów imprezy wyjazdowe. Część relacji z nich znajdziecie na stronie GOL Adventure. Obecnie nie mamy w planach takich imprez, ale być może w przyszłości wrócimy do tej tradycji.

Gdzie jest Magazyn „GRY”?

W 2003 roku redakcja gry-online.pl przygotowywała dla posiadaczy abonamentów Elektroniczny Magazyn Gry. Od tego czasu nie udostępniamy tej usługi, ale mamy w planach wydawanie dla posiadaczy Abonamentów Premium nowoczesnej wersji tego wydawnictwa. Data wydania kolejnego numeru nie została jeszcze ustalona.

Gdzie jest Regulamin, chcę coś sprawdzić?

Jako użytkownika serwisów GRY-Online S.A. obwiązuje Cię Regulamin Główny Serwisu GRY-ONLINE.

Zakres Usług Abonamentowych obejmuje Regulamin Płatnego Dostępu Abonamentowego.

Tematy usług SMSowych Regulamin płatności SMS na GRY-OnLine.

Kontakt Premium

Jeżeli masz problem, uwagę albo po prostu chcesz nam coś powiedzieć, możesz skontaktować się z nami pisząc na emaila [email protected]