Czy warto kupić pick-upa? | Inne | Polska Farma 2017
Aktualizacja:
Poruszanie się po mapach często jest bardzo nużące ze względu na niezbyt szybką prędkość przejazdu za kierownicą traktora - szybkość tych sprzętów nie jest zbyt wielka, a szansę na nieco szybsze poruszanie się po okolicy daje pick-up, dostępny w sklepi za 40 000 €. Czy jest to jednak zakup, który z ekonomicznego i praktycznego punktu widzenia jest sensowny?

No cóż - niekoniecznie. Warto przemyśleć to, gdzie tak naprawdę możesz udać się samochodem. Miejsca są tak naprawdę trzy - możesz pojechać na pole kupić je lub doglądać pracy pracowników, pojechać do salonu maszyn nowych lub używanych oraz do banku. Po mapie zazwyczaj poruszasz się jednak traktorem - przewóz plonów odbywa się za ich pośrednictwem, podobnie jak transport sprzętów na wybrane pole. Tak naprawdę więc pick-up jest wykorzystywany bardzo rzadko i chyba nie ma sensu zaprzątać sobie głowy kupnem tego sprzętu.
0
Komentarze czytelników
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
