BloodRayne 2: Shroud Tower - Ascent cz.1

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Przed Tobą najdłuższy i zdecydowanie najtrudniejszy jak dotąd poziom gry. Czekają Cię liczne pojedynki z bossami, przygotuj się również na stosunkowo wymagające rodzaje akrobacji. Na początek możesz wysłuchać scenki z krótkiej rozmowy pomiędzy okolicznymi wartownikami (screen 1). Dowiesz się też co powinieneś zrobić aby zatrzymać cały proces produkcyjny. Po odzyskaniu kontroli nad tytułową dhampirzycą skieruj się do miejsca, w którym stoją przeciwnicy a następnie ich załatw (screen 2). Uczulam jednak na to, aby regularnie wysysać krew z atakowanych wrogów, gdyż etap ten jest wyjątkowo trudny.

1 - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry
Po skończonych walkach skieruj się do okolicznej windy (screen 1) - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry

Po skończonych walkach skieruj się do okolicznej windy (screen 1). Z racji tego, iż w dalszej części poziomu dość często będziesz korzystał z tych urządzeń nie będę podawał niepotrzebnych informacji na temat lokalizacji każdej z wind (etap przebiega w bardzo liniowy sposób). Jedyny wyjątek będą stanowić te obiekty, które zostały specjalnie "zakamuflowane". Po dotarciu na wyższy poziom załatw kolejnych przeciwników (screen 2) a następnie skieruj się do okolicznej windy.

2 - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry
Po dotarciu do jednego z wyższych poziomów załączy się krótki filmik przerywnikowy (screen 1) - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry

Po dotarciu do jednego z wyższych poziomów załączy się krótki filmik przerywnikowy (screen 1). Czeka Cię pierwszy pojedynek z bossem, będzie to Foreman. W trakcie walki wykorzystuj oczywiście tryb Blood Fury (screen 2), po jego wyczerpaniu unikaj ataków bestii i uderzaj ostrzami. Możesz ruszać dalej.

3 - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry
Czeka Cię teraz trochę akrobacji - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry

Czeka Cię teraz trochę akrobacji. W pierwszej kolejności skorzystaj ze znajdujących się nad Tobą drążków (screen 1). Po nich czeka Cię krótka przejażdżka po pręczy. Najwięcej problemów sprawi Ci zapewne ostatni element tej układanki. Załącz spowolnienie czasu i zacznij posuwać się ku górze (screen 2). Pod koniec wykonaj podwójny skok (z saltem), tak aby wylądować na sąsiedniej platformie.

4 - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry
Znajdujących się tu przeciwników możesz wykańczać w wyjątkowo efektowny sposób - spychając ich na pracujący w tle ogromny wentylator (screen 1) - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry

Znajdujących się tu przeciwników możesz wykańczać w wyjątkowo efektowny sposób - spychając ich na pracujący w tle ogromny wentylator (screen 1). Po skończonych walkach skieruj się do windy. Przed Tobą kolejne akrobacje, między innymi skoki po dobrze Ci znanych kratkach (screen 2). Po znalezieniu się na wyższym piętrze załatw wszystkich okolicznych przeciwników.

5 - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry
6 - [20] Shroud Tower - Ascent cz.1 | BloodRayne 2 - BloodRayne 2 - poradnik do gry

BloodRayne 2

12 października 2004

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2005-12-26
12:26

fajny Książę Senator

fajny Książę
👍

BARDZO DOBRY PORADNIK!!! JEST COOL

Komentarz: fajny Książę
2005-12-26
12:44

zanonimizowany293227 Centurion

👍

Kolego dam Ci jedną rade nie pisz głupich watków, tylko na początek wpisuj się do jakiś sensownych....bo przez głupie wątki zostaniesz zjechany i na dodatek bedziesz miął zła opinie na golu....Posłuchaj mnie bo też to przeszedłem:)

Komentarz: zanonimizowany293227
2006-08-01
12:41

szczurex187 Legionista

😱

ej blagam wasss niech mi ktos pomoze jesli ktos gral jestem w takiej planszy co trzeba podajze zniszczyc 4 glosniki a przychodzi ciagle milion panków i niewiem co robic POMOCY!!!!!!!!!! Z GURY DZIEKI

Komentarz: szczurex187
2006-09-09
17:47

Lama272 Junior

Dla mnie ten poradnik jest troche tragiczny bo pisze ze pierwszego bosa pojade w klika sekund jak go bede atakowal a odejmuje mu 3/4 zyc i wiecej nie moge bo on 2 uderzenia i gine:/

Komentarz: Lama272
2006-09-09
18:01

Stranger. Senator

Stranger.
😊

To raczej gracz tragiczny ;) Może spróbuj coś prostszego (np. TR:L) bo zapewniam Cię, że w dalszej części gry będą zdecydowanie trudniejsze walki...

Komentarz: Stranger.
2009-09-20
12:35

zanonimizowany668041 Junior

ludzie jak sie wypuszcza łańcuch którym klawiszem bo niewiem ratunku

Komentarz: zanonimizowany668041
2013-05-07
20:30

armatamenos Junior

ale gówno nie poradnik.

Komentarz: armatamenos

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl