Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 października 2018, 09:38

autor: Serek

Zwiastun 3. sezonu Daredevila - powraca Kingpin, jest Bullseye

Spragnieni kolejnego sezonu serialu o niewidomym prawniku, który nocą zakłada kostium i walczy z przestępczością w Nowym Jorku? Netflix odkrył karty - w nadchodzącej historii o Daredevilu powróci Kingpin, ale szykuje się też gorący debiut. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, pojawi się również Bullseye.

Hell’s Kitchen ponownie odwiedzimy 19 października. - Zwiastun 3. sezonu Daredevila - powraca Kingpin, jest Bullseye! - wiadomość - 2018-10-05
Hell’s Kitchen ponownie odwiedzimy 19 października.

Netflix opublikował zwiastun trzeciego sezonu Daredevila, serialu przez wielu uważanego za najlepsze odcinkowe dzieło w komiksowym uniwersum Marvela. Premiera kolejnej serii przygód niewidomego prawnika, który po godzinach walczy z przestępczością w Nowym Jorku, już 19 października. Kontynuacja zaoferuje trzynaście premierowych odcinków, a sądząc po zwiastunie - będzie mroczniej niż do tej pory.

W najnowszym sezonie będziemy świadkami wyjścia z więzienia Wilsona Fiska, szerszej widowni znanego jako Kingpin. Podczas gdy Matt Murdock przeżywa kryzys wiary i nie jest w stanie kontynuować kariery prawniczej, ani ponownie ruszyć na ulice Hell’s Kitchen jako Daredevil, przestępczość zorganizowana rośnie w siłę. Kingpin siedząc w więzieniu zdecydował się przyjąć inną taktykę, a wychodząc na wolność sięgnąć po nowe środki, by zapanować nad miastem. W ten sposób potwierdziły się plotki (i oczekiwania), które krążyły wśród fanowskiej społeczności od dawna. W trzecim sezonie serialu pojawi się Bullseye. Co więcej, zobaczymy go w stroju... Daredevila.

Po nieco mniej udanym drugim sezonie, twórcy odrobili lekcje i można wnioskować ze zwiastuna, że szykuje się powrót do korzeni szczególnie pod względem klimatu. Nawet główny bohater wystąpi w „starym i dobrym” kostiumie. W obdarzonego nadprzyrodzonymi zmysłami bohatera ponownie wcieli się Charlie Cox, a Kingpina kolejny raz sportretuje Vincent D’Onofrio. W trailerze widzimy również Wilsona Bethela, który zagra Bullseye’a oraz Joanne Whalley, wcielającą się w matkę głównego bohatera.

  1. Strona główna Netfliska