Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 sierpnia 2022, 14:47

autor: Ania Orzech

Zobacz zwiastun nowego filmu Mortal Kombat. Będzie się działo

Warner Bros. oficjalnie potwierdziło nadchodzącą produkcję ze świata Mortal Kombat. W sieci pojawił się zwiastun Mortal Kombat Legends: Snow Blind, w którym pojawi się Kenshi, wojownik znany z gier wideo.

Warner Bros. Entertainment/youtube

Oczekiwania fanów na wieści o Mortal Kombat 12 i nowym filmie aktorskim postanowiła umilić wytwórnia Warner Bros., która właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun nadchodzącego animowanego tytułu.

Mortal Kombat Legends: Snow Blind to trzeci animowany film dla dorosłych osadzony w świecie znanym z serii gier. Poprzednie dwa, czyli Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge oraz Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms, bardzo spodobały się widzom.

Tym razem historia nie skupi się jednak na znanych i kluczowych postaciach. Głównym bohaterem będzie bowiem Kenshi. Dowiemy się, jak stał się obrońcą królestwa ziemi oraz jak wyglądały jego treningi u emerytowanego wojownika Kuai Lianga znanego także jako Sub-Zero.

Zwiastun Mortal Kombat Legends: Snow Blind

W historii pojawią się również takie postacie, jak Shang Tsung czy Kabal. W obsadzie dubbingu są Manny Jacinto (Kenshi), David Wenham, Ron Yuan, Keith Silverstein, Courtenay Taylor, Yuri Lowenthal, Artt Butler, Imari Williams, Patrick Seitz oraz Debra Wilson.

W tym miejscu warto wspomnieć, że seria Mortal Kombat obchodzi w tym roku, a dokładnie 8 października, swoje 30-lecie. W związku z tym wielu fanów sądzi, że to właśnie wtedy zadebiutuje najnowsza animacja Warner Bros.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Ania Orzech

Ania Orzech

Swoją miłość do pisania odkryła już za dzieciaka. Tworzyła wówczas liczne opowiadania i uwielbiała prowadzić pamiętniki. Aktualnie kształci się w kierunku marketingu oraz działalności w mediach społecznościowych, jednak swoją przyszłość chce związać z dziennikarstwem. W GOL-u działa od grudnia 2021 roku i zajmuje się tworzeniem newsów i teksów o kinematografii. Często pisze o anime. Interesuje się modą. Wolne chwile poświęca na japońskie animacje oraz granie w gry. Bliskie są jej rozbudowane RPG oraz sieciowe strzelanki. Szczególną sympatią darzy tytuł Rainbow Six Siege, a kiedy nie siedzi przed komputerem spotyka się ze znajomymi. Przez 8 lat trenowała bilard i uczestniczyła w wielu turniejach i zawodach, aby w 2020 roku zdobyć tytuł Podwójnej Mistrzyni Polski w odmianę „9 bil” oraz „10 bil”. Facebook: https://www.facebook.com/people/Ania-Orzech/100007720638370/ INSTA: https://www.instagram.com/ania_nutie/

więcej