Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 1 października 2018, 14:50

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zobacz jak drużyna Elessara poradziła sobie z zespołem Tbone'a

Pierwszy turniej Rainbow Six Siega za nami. Losowe drużyny, zacięte mecze i redakcyjny pojedynek na szczycie. Poznaj wyniki i obejrzyj relację z zawodów.

Po wspólnym graniu w Quake Champions przyszła pora na podobne zmagania w Rainbow Six: Siege. W ostatni poniedziałek, grając razem z Elessarem i Tbone’em, mieliście okazję powalczyć o klawiaturę SteelSeries i gadżety R6S. Zabawa była przednia, przy okazji dostarczając wiele emocji.

Zobacz jak drużyna Elessara poradziła sobie z zespołem Tbone'a - ilustracja #1

Z losowanych wcześniej drużyn najlepiej poradziły sobie dwa składy. Drugie miejsce zajął zespół Tbone’a w składzie FenrirEvi, Frytq, homick oraz JigsawAssasin. Natomiast cały turniej wygrała drużyna Elessara, do której należeli Serious Maggot, Kibonz, Kifo oraz Penkot. Gratulujemy!

Relację z turnieju możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz jak drużyna Elessara poradziła sobie z zespołem Tbone'a - ilustracja #2

Lubisz ładne samochody? Najwięcej czasu w grach wyścigowych spędzasz na ich malowaniu? Spróbuj swoich sił w naszym konkursie na najlepsze malowanie samochodu w grze Forza Horizon 4.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 28 września

Zobacz jak drużyna Elessara poradziła sobie z zespołem Tbone'a - ilustracja #3