Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 4 marca 2019, 15:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zobacz emocjonujący finał turnieju Tekken 7

Nasz pierwszy turniej Tekken 7 dostarczył wiele efektownych i wyrównanych walk. Wszyscy uczestnicy ostro walczyli o wygraną, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Sprawdź wyniki i obejrzyj wielki finał między Trimurem i Nerobianco.

Zobacz emocjonujący finał turnieju Tekken 7 - ilustracja #1

Pomysł z turniejem w niemłodego już Tekkena 7 okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, a zawody stały na wysokim poziomie i dostarczyły masę emocji. Ostatecznie najlepsza okazała się dwójka zawodników: Trimur oraz Nerobianco.

Panowie spotkali się ze sobą zarówno w finale drabinki wygranych, jak i w wielkim finale. Pierwszy pojedynek był wyrównany. Nero udało się nawet zdobyć jednego perfecta, ale ostatecznie przegrał 3:2, 3:1 i 3:0. Pokonując w finale drabinki przegranych Gaave’a, uzyskał jednak szansę zrewanżowania się Timurowi za ostatnią porażkę, ale niestety nie był w stanie jej wykorzystać. Jego rywalowi wychodziło niemal wszystko. Ostatecznie Trimur wygrał trzy walki wynikiem 3:1, zaliczając w trakcie starć trzy perfecty i wygrywając w ten sposób turniej. Gratulujemy! Relację z turnieju znajdziecie poniżej.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymują punkty w rankingu Friendly Fire, a do Trimura trafią dodatkowo słuchawki SteelSeries Arctis 5.

Zobacz emocjonujący finał turnieju Tekken 7 - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczą się wyniki z maksymalnie 5 turniejów, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl, a w tym miejscu znajduje się aktualny ranking uczestników.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 4 marca

Zobacz emocjonujący finał turnieju Tekken 7 - ilustracja #3