Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 marca 2013, 13:20

autor: Sarge

Zobacz dwa dema technologiczne firmy Nvidia z imprezy GTC 2013

Trwająca impreza GPU Technology Conference to okazja do zaprezentowania przełomowych rozwiązań, z czego skorzystała firma Nvidia. Znany producent przedstawił dwa dema technologiczne, a zapis z pokazu pojawił się w sieci.

Firma Nvidia na tegorocznej edycji imprezy GPU Technology Conference (GTC) zaprezentowała dwa dema technologiczne. Producent pokazał efekty graficzne działające w czasie rzeczywistym na pojedynczej karcie z serii Nvidia Geforce GTX Titan.

Pierwsze demo pokazuje płynący statek. W oczy rzuca się zwłaszcza niezwykle realistycznie odwzorowana woda. Firma Nvidia zaprezentowała tutaj zmienne warunki pogodowe – od spokojnego i słonecznego klimatu do szalejącego sztormu. Drugie demo technologiczne ukazało z bliska twarze dwóch postaci. Zwracano uwagę na mimikę i wiele innych elementów.

GPU Technology Conference to jedno z największych wydarzeń w roku, na którym prezentowane są przełomowe osiągnięcia, możliwe dzięki zaawansowanym procesorom graficznym. Na imprezie występują przedstawiciele wielu liczących się firm. Tegoroczna edycja ma miejsce w kalifornijskiej miejscowości San Jose i dobiegnie końca 21 marca.