Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2014, 11:11

autor: Meehow

Znamy termin startu halloweenowej wyprzedaży na Steamie

Według nieoficjalnego źródła, końcem października rozpocznie się kolejna wielka wyprzedaż na Steamie – Steam Halloween Sale. Zniżkami miałyby zostać objęte gry mniej lub bardziej powiązane z tematyką halloweenową.

Steam
Steam

Według nieoficjalnego źródła w postaci wycieku treści e-maili rozesłanych wyłącznie do deweloperów, końcem października rozpocznie się kolejna wielka wyprzedaż na Steamie – Steam Halloween Sale. Mowa tutaj dokładnie o dniach między 29 października a 3 listopada. Choć informacja ta jest całkowicie niepotwierdzona, co nie jest niespodzianką, jeśli weźmie się pod uwagę legendarną wylewność firmy Valve, to patrząc na historię steamowych wyprzedaży (edycja 2012, edycja 2013) nietrudno się domyślić, że opisywany scenariusz najprawdopodobniej się ziści. Jeżeli tak będzie, zniżkami zostaną objęte tytuły mniej lub bardziej powiązane z tematyką halloweenową, czyli wszelkiego rodzaju horrory i inne gry, w których istotne role odgrywają żywe trupy, duchy, wampiry i inne cudaki.

Jak to bywa ze steamowymi wyprzedażami, jeśli nie przestraszą Was zakupione pozycje, to pewnie zrobi to zasobność Waszego portfela po zakończeniu Steam Halloween Sale. Ostatnią tego typu wielką akcją było tegoroczne Steam Summer Sale, na której w okazyjnych cenach pojawiło się mnóstwo interesujących tytułów z różnych gatunków. Pod tym adresem możecie zapoznać się z treścią wcześniej wspomnianego źródła.

Znamy termin halloweenowej wyprzedaży na Steamie - ilustracja #2