Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2016, 12:47

autor: YouRec

Zimowa promocja cyfrowa - ruszyła wyprzedaż w Sklepie GRY-OnLine

Dzisiaj ruszyła Zimowa promocja cyfrowa w Sklepie GRY-OnLine, dzięki której możecie nabyć gry w atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają nawet 75%, a przecenionych tytułów są setki.

Jeśli ciągle myślicie o odpowiednim prezencie dla kogoś bliskiego (albo dla samego siebie) z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia albo bez specjalnego powodu, to przychodzimy do Was z atrakcyjną propozycją. Sklep gry-online.pl przygotował Zimową promocję cyfrową, którą podzieliliśmy na aż trzy etapy. Od dzisiaj zachęcamy Was do przejrzenia listy około 600 różnorodnych gatunkowo gier, które możecie nabyć w obniżonej cenie – oferta obowiązywać będzie do 31.12.2016. Jest to dobra okazja do nabycia nowych tytułów w atrakcyjniejszej cenie albo zmniejszenia tzw. „kupki wstydu”. Ceny gier podawane w encyklopedii albo newsach zostały uaktualnione, więc nie musicie się obawiać, że przeglądając serwis, przegapicie promocje.

Wybrane tytuły z promocji:

Wszystkie przecenione gry możecie przejrzeć tutaj. Kolejne etapy rozpoczną się 22.12 i 23.12, dlatego zachęcamy do odwiedzania sklepu. Cała promocja dobiegnie końca 3 stycznia.

Zimowa promocja cyfrowa - ruszyła wyprzedaż w Sklepie GRY-OnLine - ilustracja #1