Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 października 2018, 10:35

autor: Serek

Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu kręconego właśnie remake'u Smętarza dla zwierzaków, czyli adaptacji powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Na kilku fotkach możemy zobaczyć głównych bohaterów oraz znanego fanom książki kota.

Kocia wersja niejakiego Geralta z Rivii. - Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków - wiadomość - 2018-10-09
Kocia wersja niejakiego Geralta z Rivii.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z nadchodzącej filmowej adaptacji powieści Stephena Kinga pod tytułem Smętarz dla zwierzaków. Warto przypomnieć, że jest to drugie kinowe podejście do tematu, bowiem w 1989 roku powstał już film opowiadający historię znaną z książki. Wtedy za reżyserię horroru odpowiadała Mary Lambert, a scenariusz napisał sam Stephen King. Tym razem twórcy zapowiadają, że nadchodzący obraz będzie stanowił wierną i uwspółcześnioną adaptację oryginału. W filmie poznamy historię Louisa Creeda, który wraz z rodziną postanawia wyprowadzić się z miasta na wieś. Nieopodal domu głównego bohatera znajduje się tajemniczy cmentarz. Niedługo po jego odkryciu, zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

Na zdjęciach, które jakiś czas temu pojawiły się w Internecie możemy zobaczyć głównych bohaterów oraz kota, znanego wszystkim miłośnikom książkowego oryginału. W filmie zobaczymy Jasona Clarke’a, Amy Seimetz oraz Johna Lithgowa. Premiera nowego Smętarza dla zwierzaków zaplanowana jest na 5 kwietnia 2019 roku.

Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków - ilustracja #2
Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków - ilustracja #3
Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków - ilustracja #4
Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków - ilustracja #5
Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków - ilustracja #6
Źródło: Entertainment Weekly.
Źródło: Entertainment Weekly.