Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2023, 19:00

Zapowiedziano Shadow Warrior 3: Definitive Edition

Firmy Flying Wild Hog i Devolver Digital zapowiedziały Shadow Warrior 3: Definitive Edition. Rozszerzone wydanie dynamicznej gry akcji FPP trafi w nasze ręce jeszcze w tym miesiącu.

Źródło fot. Flying Wild Hog
i

Firmy Flying Wild Hog i Devolver Digital zapowiedziały Shadow Warrior 3: Definitive Edition, czyli ulepszoną wersję wypuszczonej w ubiegłym roku dynamicznej strzelanki FPP. Wydanie to trafi 16 lutego na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Według zapowiedzi twórców Shadow Warrior 3: Definitive Edition zaoferuje nam sporo nowej zawartości. Na pierwszy plan wysuwa się wśród niej tryb rozgrywki Survival – walka do upadłego z falami wrogów na arenach, wśród których pojawią się dodatkowe lokacje, niewystępujące w kampanii.

Do tego dojdą trzy świeże skórki do broni, a także – rzecz jasna – atrakcje wprowadzone wcześniej w aktualizacjach, z nową grą plus i „hardkorowym” poziomem trudności na czele.

Wszystkie nowości zostaną udostępnione za darmo osobom, które już posiadają Shadow Warriora 3. Oczywiście z okazji zapowiedzi opublikowany został również pełen akcji trailer, który możecie obejrzeć poniżej.

Shadow Warrior 3 ukazał się pierwotnie 1 marca 2022 roku. Podczas zabawy ponownie wcielamy się w gadatliwego najemnika Lo Wanga, który sprowadził na świat duże zagrożenie, przypadkowo uwalniając starożytnego smoka. Celem rozgrywki jest powstrzymanie bestii. Rozgrywka opiera się głównie na dynamicznych walkach z hordami wrogów. Tytuł spotkał się z relatywnie ciepłym odbiorem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 71%.

  1. Recenzja gry Shadow Warrior 3 – przejdź i (nie) zapomnij

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej