Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 września 2023, 18:27

Za mało RAM-u? Nie czekaj i skorzystaj z tej gorącej promocji!

W Morele.net w niskiej cenie zakupicie pamięć GoodRam IRDM PRO 32 GB. Jest to więc dobra okazja, by poprawić wydajność Waszych komputerów.

Źródło fot. GoodRam
i

Wymagania sprzętowe gier stale rosną. Ulepszenie komputera może więc w pewnym momencie okazać się koniecznością. Obecnie zaoszczędzicie na pamięci RAM. W Morele.net zakupicie GoodRam IRDM PRO Deep Black 32 GB za 278 zł. Jest to rekordowo niska cena za ten produkt. Zachęcam Was więc do zapoznania się z ofertą.

GoodRam IRDM PRO Deep Black 32 GB w Morele.net

Jeśli chodzi o ten konkretny zestaw, pamięć GoodRam IRDM PRO Deep Black to dwie kości po 16 GB każda, które pracują z częstotliwością 3600 MHz. Dzięki temu świetnie powinny sprawdzać się w grach oraz bardziej wymagających programach. Pamiętajcie jednak, że Wasz komputer musi posiadać odpowiednią liczbę slotów na pamięć RAM.

GoodRam IRDM PRO jest kompatybilne z większością płyt głównych i procesorów obsługujących pamięć DDR4. Do odprowadzenia ciepła wykorzystano natomiast niskoprofilowe radiatory.

Jest to więc idealna okazja, by w bardzo dobrej cenie zakupić pamięć RAM. Niewielkim kosztem możecie bowiem poprawić wydajność Waszych komputerów.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej