Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2020, 16:10

autor: AlexB

Xbox zaprasza na Hall of Fame w Polsce, będą nagrody

Firma Microsoft przygotowała specjalną inicjatywę Xbox Hall of Fame. W jej ramach począwszy od 1 października, a na 19 października skończywszy, posiadacze konsol Xbox One będą mieli szansę na trafienie do tzw. Galerii Sław. Ci, którym się to uda, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Wielkimi krokami zbliża się 10 listopada. Właśnie tego dnia na rynku zadebiutują nowe platformy należące do rodziny Xbox, czyli Series X oraz Series S. Aby dodatkowo podgrzać atmosferę przed tym wydarzeniem i jednocześnie w pewnym sensie oddać hołd odchodzącej powoli ósmej generacji konsol, firma Microsoft przygotowała inicjatywę noszącą nazwę Xbox Hall of Fame.

Xbox zaprasza na Hall of Fame w Polsce, będą nagrody - ilustracja #1
Podejmiecie wyzwanie?

Jak czytamy w komunikacie prasowym, inicjatywa Xbox Hall of Fame została stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach Xboksów One. Na czym ona polega? Otóż mamy osiem kategorii. Trzy z nich biorą pod uwagę ranking Gamerscore i najróżniejsze osiągnięcia graczy uzyskane począwszy od 2013 roku do teraz. Pięć pozostałych stanowią wyzwania czasowe, które odbędą się w okresie między 1 a 19 października. Oto one wraz z ich oficjalnym opisem:

Xbox Hall of Fame

Życiowe osiągnięcie

 1. Gamerscore Legend - najwięcej punktów Gamerscore zdobytych od 2013 r. do dziś.
 2. Zdobywca Osiągnięć - najwięcej osiągnięć zdobytych w historii.
 3. Władca Game Pass - największa liczba gier ukończonych na Xbox One.

Wyzwania Xbox

 1. Mistrz Gamerscore - najwięcej punktów Gamerscore (1-19 października 2020 r.)
 2. Legendarny Kapitan Sea of Thieves - największa wartość Emissary Value podczas podróży Athena's Fortune Emissary (2-4 października 2020 r.).
 3. Forza Horizon 4 Okrążenie Hall of Fame - najszybsze okrążenie na torze Xbox Hall Of Fame Circuit (1-11 października 2020 r.).
 4. Zabójca Zombie State of Decay 2 - najszybciej wyczyszczona mapa „Plague Hearts” (16-18 października 2020 r.).
 5. Pogromca osiągnięć - najwięcej osiągnięć odblokowanych w czasie trwania kampanii (1-19 października 2020 r.).

Zwycięzcy (po jednym w każdej kategorii) zostaną ogłoszeni 18 listopada. Mogą oni liczyć nie tylko na miejsce w prestiżowej Galerii Sław, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe. W skład zestawu, który otrzymają, wejdą:

 1. konsola Xbox Series X
 2. roczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate
 3. bluza Hall of Fame
 4. statuetka okolicznościowa

Ponadto dziesięć losowych osób biorących udział w akcji otrzyma 12-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate.

Xbox zaprasza na Hall of Fame w Polsce, będą nagrody - ilustracja #2
Inicjatywa Xbox Hall of Fame ma stanowić hołd dla odchodzącej generacji.

Jeśli jesteście zainteresowani inicjatywą Xbox Hall of Fame, to możecie się do niej zapisać na tej stronie. Uwaga! Musicie mieć minimum siedemnaście lat i posiadać profil Xbox założony najpóźniej do 27 września. Warto też zaznaczyć, że jeśli zdecydujecie się na dołączenie do zabawy, to będziecie rywalizowali jedynie z graczami z Waszego regionu.

 1. Oficjalna strona marki Xbox