Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 grudnia 2022, 12:20

Xbox Series S i gry w rewelacyjnie niskich cenach z OleOle! Taka oferta może się nie powtórzyć

Planujecie zakup konsoli Xbox Series S, a może interesują Was gry na platformu Sony lub Microsoftu? To wszystko i wiele więcej znajdziecie w nowych świetnych cenach dzięki specjalnej akcji Ole Graczole!

Sklep internetowy OleOle! rozpoczął nową akcję Ole Graczole!, dedykowaną wszystkim miłośnikom gier, a w szczególności czytelnikom portalu GRY-OnLine.pl. Po wpisaniu kodu rabatowego GRYONLINE1412 cena wybranych produktów zostanie obniżona – w niektórych przypadkach nawet o ponad 100 zł. Trzeba jednak spieszyć się z zakupem, ponieważ liczba egzemplarzy w ofercie Ole Graczole! jest ograniczona.

Skorzystaj z niższych cen w ramach akcji Ole Graczole!

Konsola Xbox Series S za 1115 zł

Xbox Series S i gry w rewelacyjnie niskich cenach z OleOle! Taka oferta może się nie powtórzyć - ilustracja #1

Konsola to zawsze dobra inwestycja, szczególnie jeśli nie chcemy martwić się wymaganiami sprzętowymi wychodzących gier. W ramach akcji Ole Graczole! taniej zakupicie taki właśnie sprzęt – konkretnie Xboksa Series S. Konsola bez problemu uruchomi nowe tytuły nawet w 60 klatkach na sekundę, a abonament Game Pass zapewni dostęp do dziesiątek świetnych gier do ogrania bez potrzeby ich zakupu. Trudno o lepszą ofertę na ten produkt, dlatego warto z niej skorzystać i cieszyć się wirtualną rozrywką na platformie Microsoftu.

Konsola Xbox Series S za 1115 zł z kodem rabatowym GRYONLINE1412

Dying Light 2 na PS5 za 99 zł

Xbox Series S i gry w rewelacyjnie niskich cenach z OleOle! Taka oferta może się nie powtórzyć - ilustracja #2

Polacy rozgościli się na rynku gier, a Dying Light 2 jest kolejnym przejawem siły rodzimej branży gamingowej. Produkcja została opracowana przez studio Techland i zyskała przychylne oceny zarówno ze strony recenzentów, jak i graczy. To gra akcji oferująca otwarty świat, parkour, brutalne starcia z zombie oraz nieliniową fabułę. W podanej niżej cenie możecie kupić tę pozycję również w wersji na PlayStation 4 czy Xboksa Series X/S. Zerknijcie także na inne świetne gry dostępne w ramach akcji Ole Graczole! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Dying Light 2 na PS5 za 99 zł z kodem rabatowym GRYONLINE1412

Inne okazje w ramach akcji Ole Graczole!

Gry na konsole

Akcesoria komputerowe i sprzęt

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej