Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 18 stycznia 2018, 16:50

Xbox One X z autografami gwiazd PLAY. Wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Microsoft, producent konsoli Xbox One, i operator komórkowy PLAY, zapraszają do licytowania unikatowej konsoli Xbox One X z autografami gwiazd, przygotowanej na aukcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W minioną niedzielę, 14 stycznia, odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz siódmy PLAY wspierał Fundację, tym razem w zbieraniu środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, organizując charytatywną, 24-godzinną transmisję na żywo z wieloma atrakcjami i udziałem znanych twórców oraz zaproszonych gwiazd. Na 24 godziny operator stał się swoistą telewizją internetową z unikalnymi materiałami tworzonymi na bieżąco przez idoli zgromadzonych w jednym studiu, między innymi Red Lipstick Monster, Łukasz Jakóbiak, Lisie Piekło czy najpopularniejsi twórcy polskiego Youtube, w tym członkowie #teamPLAY - Nervarien, Blowek i Isamu. Specjalnymi gośćmi wydarzenia były też takie gwiazdy, jak Martyna Wojciechowska, Sarsa czy Tomasz Kammel. Podczas 24-godzinnego streamu, dzięki oglądalności widzów udało się zebrać ponad 395 tysięcy złotych, które Play przekaże dla WOŚP.

Xbox One X z autografami gwiazd PLAY. Wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - ilustracja #1

Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez organizatora, we współpracy z Microsoft, studio zostało wyposażone w strefę gier na konsolach Xbox One i Xbox One X, na których gwiazdy rywalizowały w najpopularniejszych tytułach konsolowych. Organizatorzy przygotowali również unikatową konsolę Xbox One X, na której zaproszeni goście złożyli odręczne autografy, a urządzenie zostało następnie przekazane na charytatywną aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja trwać będzie do 29 stycznia, i jest dostępna pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/xbox-one-x-konsola-z-autografami-playdlawosp-pl-i6052999. Wszystkie aukcje można znaleźć na stronie https://playdlawosp.pl/#aukcje-dla-wosp.