Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 listopada 2022, 10:06

X-kom zadziwia promocjami na Black Week. Wielkie obniżki cen na elektronikę

Rozpoczął się Black Week w x-kom.pl. Sklep internetowy przygotował ogromną liczbę przecen na sprzęt dla graczy i nie tylko. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba produktów jest mocno ograniczona.

Źrodło fot. Sadeq Shahsvan; Unsplash.com; 2019
i

Szukając nowych części do komputera, peryferiów lub sprzętu dla graczy jako takiego, warto zajrzeć do x-kom.pl. Sklep posiada szeroki asortyment, a wraz z rozpoczęciem Black Week każdy znajdzie coś dla siebie w znacznie obniżonej cenie. Teraz może być najlepszy moment, żeby ulepszyć swoje stanowisko lub pomóc w tym komuś bliskiemu z okazji Świąt. W końcu komputer to bardzo ważne urządzenie, potrzebne do nauki i do pracy. Warto zwrócić uwagę na procesor Intel Core i5 12. generacji, a także chłodzenie wodne od MSI.

Black Week na x-kom.pl

Procesor Intel Core i5-12600K

X-kom zadziwia promocjami na Black Week. Wielkie obniżki cen na elektronikę - ilustracja #1

Dla osób szukających jak najlepszej wydajności w przystępnej cenie procesor Intel Core i5-12600K może być idealnym wyborem. Oferuje on aż 10 rdzeni: 6 typu Performance Core (przydatnych do działań na jednym wątku lub z ich mniejszą liczbą) oraz 4 Efficient Core (do wydajnej pracy wielowątkowej). i5-12600K posiada łącznie 16 wątków.

Oprócz tego procesor oferuje pełne wsparcie dla PCIe Gen5 oraz DDR5. Osoby szukające dedykowanej karty graficznej będą mogły działać na funkcjonalnym zintegrowanym procesorze graficznym Intel UHD Graphics 770. Z okazji wyprzedaży Black Week procesor Intel Core i5-12600K kosztuje jedynie 1299 zł.

Kup procesor Intel-Core i5-12600K za 1299 zł

Pozostałe okazje na Black Week

Black Week na x-kom.pl

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej