Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 listopada 2021, 19:21

Wyprzedaż gier z Czech i Słowacji na Steam i GOG (m.in. ETS2 oraz serie Mafia i ArmA)

Na Steam i GOG.com trwa wyprzedaż gier z Czech i Słowacji. W obniżonych cenach można zakupić takie produkcje jak Kingdom Come: Deliverence czy ETS2 oraz serie Mafia i ArmA. Akcja potrwa do 22 listopada.

Wczoraj na platformach Steam i GOG.com rozpoczęła się wyprzedaż gier z Czech i Słowacji. Akcja ma związek z obchodzonym jutro w obydwu państwach Dniem Walki o Wolność i Demokrację, upamiętniającym m.in. aksamitną rewolucję z 1989 roku. Oferty pozostaną aktywne do 22 listopada – na GOG.com do godziny 15:00, a na Steamie do 19:00 czasu polskiego.

Z tej okazji zarówno w polskim, jak i w amerykańskim serwisie można zakupić w obniżonych cenach szereg produkcji stworzonych przez naszych sąsiadów z południa. Taniej nabędziecie m.in. świetne RPG Kingdom Come: Deliverence, symulatory ciężarówki ETS2 i ATS, sporo ciekawych „indyków”, a także serie Mafia, ArmA czy Samorost (na GOG.com w ramach stałej oferty można za darmo zagrać w pierwszą część tego cyklu). Pełne listy tytułów objętych promocją sprawdzicie, klikając w poniższe przyciski. Pod nimi zaś znajdziecie szereg wybranych produkcji.

Wyprzedaż gier z Czech i Słowacji na GOG.com

Wyprzedaż gier z Czech i Słowacji na Steamie

Wyprzedaż gier z Czech i Słowacji – wybrane oferty z GOG.com

Wyprzedaż gier z Czech i Słowacji – wybrane oferty ze Steama

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.