Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 3 lipca 2019, 14:27

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wyniki czwartego sezonu Friendly Fire

Po trzech miesiącach zmagań pora na ogłoszenie wyników i podsumowanie czwartego sezonu Friendly Fire. Rozegraliśmy rekordowe 19 turniejów w 9 różnych tytułów. Zobacz kto poradził sobie najlepiej i zgarnął konsolę PlayStation 4 PRO.

Wyniki czwartego sezonu Friendly Fire - ilustracja #1

Czwarty sezon Friendly Fire dobiegł końca. Przez trzy miesiące mieliście okazję wziąć udział w rekordowych 19 turniejach w 9 różnych konkurencjach. Graliśmy w dobrze już znane Rocket League, For Honor czy PUBG, ale również w nowości jak Mordhau, Rage 2 czy MTG Arena. W każdym turnieju do wygrania były myszki oraz słuchawki od SteelSeries, a także punkty do rankingu Friendly Fire, w którym główną nagrodą jest konsola PlayStation 4 PRO. Mamy nadzieję, że każdy z was znalazł coś dla siebie i dobrze się bawił podczas organizowanych przez nas zawodów. Teraz przyszła pora na podsumowanie i ogłoszenie zwycięzców!

Wyniki czwartego sezonu Friendly Fire - ilustracja #2

Miejsce 4.

Aktualizacja! NiestCzwarte miejsce zajął zawodnik skiperinho

Tuż za podium uplasował się Vibidi. Mimo że rozpoczął rywalizację bardzo późno, dzięki dobrym wynikom i dużej regularności uzbierał pokaźną sumę 215 punktów. Brał udział przede wszystkim w turniejach PUBG i Rocket League. Nagroda: SteelSeries Arctis 5 + koszulka Friendly Fire z własną ksywką na plecach.

Miejsce 3.

Na najniższym stopniu podium znalazł się zwycięzca sezonu drugiego iSpeeDiR. Tak jak w poprzednich seriach najlepiej poradził sobie w polowaniu na trofea (Days Gone), ale brał udział również w wielu różnych turniejach - od Rocket League po MTG Arena. Ostatecznie uzbierał w ten sposób 240 punktów. Nagroda: SteelSeries Rival 600 + koszulka Friendly Fire z własną ksywką na plecach.

Miejsce 2.

Walka o pierwsze miejsce była niezwykle zacięta. Zwycięzca sezonu trzeciego Mandur tym razem musiał pogodzić się z porażką, ale do mistrzostwa zabrakło mu zaledwie 35 punktów. Podobnie jak poprzednio grał w większość dostępnych tytułów i całkiem dobrze radził sobie w niemal każdym z nich. Dzięki bardzo dobremu wynikowi w PUBG uzyskał łącznie 310 punktów i zajął drugie miejsce. Nagroda: SteelSeries Rival 7 + koszulka Friendly Fire z własną ksywką na plecach.

Zwycięzca

I nareszcie doszliśmy do zwycięzcy - zawodnika, który brał udział w każdym dotychczasowym sezonie i mimo świetnych wyników w Rocket League tylko raz dostał się do pierwszej trójki, zajmując w pierwszym sezonie trzecie miejsce. Tym razem wreszcie się udało. Po wzięciu udziału w rekordowych dziesięciu turniejach i wygraniu dwóch z nich Patryk „PetricK” Krzywda zostaje mistrzem czwartego sezonu Friendly Fire! Gratulujemy! Nagroda: konsola PlayStation 4 PRO + koszulka Friendly Fire z własną ksywką na plecach.

Najlepszą piętnastkę trzeciego sezonu prezentujemy poniżej, a pełny ranking znajdziecie tutaj.

Sezon 5 nadchodzi!

Jeżeli myślicie o dołączeniu do rywalizacji, walce o nagrody od SteelSeries czy po prostu dobrej zabawie, już za kilka dni wystartuje piąty sezon naszej turniejowej inicjatywy. Aby być na bieżąco, odwiedzajcie GRYOnline.pl, strony Friendly Fire lub naszego Discorda:

Strona internetowa: https://friendlyfire.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/friendlyfirepl/

Discord: https://discord.gg/pYJz3J5

Podziękowania

Na koniec chcielibyśmy jeszcze serdecznie podziękować naszemu głównemu sponsorowi, firmie SteelSeries, za zapewnienie nagród dla uczestników oraz osobom, bez których wiele turniejów nigdy by nie powstało:

  • Karolowi „Kasarowi” Sucheckiemu za komentarz do turniejów Rocket League, którego nie powstydziłby się Dariusz Szpakowski.
  • Maciejowi „GXHiryu” Grabowskiemu, który zna się chyba na każdej bijatyce oraz potrafi spokojnie, merytorycznie i bez zająknięcia komentować nawet najbardziej szalone starcia.
  • Pawłowi „Cruiserowi” Klimeszowi za komentarz do epickich pojedynków w For Honor, podczas którego jasno i czytelnie wyjaśnia skomplikowane zasady oraz niuanse tego wymagającego tytułu.
  • Bartoszowi "najc1k" Olejnikowi za umożliwieniem nam ponownego streamowania turniejów PUBG oraz świetne komentowanie emocjonujących starć na mapach Erengal, Miramar i Vikendi.
  • Mikołajowi „Frosty’emu” Baranowi za nieocenioną pomoc w organizacji turniejów na Discordzie i cierpliwe tłumaczenie zasad każdemu zagubionemu zawodnikowi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turniejów za uczciwą rywalizację i świetną wspólną zabawę! Dzięki! GG <3

Zapraszamy również do współpracy. Jeśli zajmujesz się komentowaniem meczów lub myślisz, że masz odpowiednie predyspozycje i chciałbyś spróbować swoich umiejętności, napisz do nas na adres: [email protected].

Ranking Friendly Fire - Sezon 4

Wyniki czwartego sezonu Friendly Fire - ilustracja #3