Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 19 lipca 2018, 19:36

Wyjątkowy edytor postaci w nowym zwiastunie gry LEGO DC Super-Villains - Złoczyńcy

Nowy zwiastun z polskim dubbingiem pokazuje, jak stworzyć własnego superzłoczyńcę z różnorodnymi mocami w świecie gry LEGO DC Super-Villains – Złoczyńcy!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z przyjemnością informujemy, że firma Warner Bros. Interactive Entertainment, wraz z producentem TT Games, grupą LEGO i DC Entertainment ujawnili dzisiaj zwiastun nowego edytora złoczyńcy dla gry LEGO® DC Super-Villains – Złoczyńcy!

Zwiastun skupia się na funkcji kreatora postaci i zapewnia graczom rozszerzone spojrzenie na to, jak mogą tworzyć i grać jako własna postać superzłoczyńcy DC, figlując i siejąc spustoszenie w pełnej akcji grze LEGO. Postać gracza stanie się centrum historii, łącząc siły z kultowymi, różnorodnymi złoczyńcami i biorąc udział w przezabawnej i oryginalnej przygodzie napisanej wraz z DC Comics.

O GRZE:

Dobrze jest być złym w pierwszej złoczyńcocentrycznej, wściekle zabawnej grze LEGO z historią napisaną przy współpracy z DC! W LEGO® DC Super-Villains Złoczyńcy, Liga Sprawiedliwości zniknęła, pozostawiając ochronę Ziemi nowopowstałej grupie bohaterów z równoległego wszechświata, którzy ogłosili się „Syndykatem Sprawiedliwości”. Słynni złoczyńcy z „Legionu Zagłady” odkryli, że nowi herosi mogą nie być bohaterami, za których się podają. Wraz z pełni konfigurowalnym złoczyńcą prowadzonym przez gracza, drużyna przestępców musi połączyć siły, aby odkryć i udaremnić złowieszcze plany intruzów.

Na początku kampanii gracze będą mogli stworzyć własnego unikalnego złoczyńcę i dołączyć do ekipy superzłoczyńców DC w trybie fabularnym. Podczas rozgrywki zdobędą nowe zdolności, moce i będą mogli dalej dostosowywać swoją postać, by stawić czoła złowieszczemu zagrożeniu. Przyjaciele i rodzina będą mieli możliwość dołączenia do trybu fabularnego w dowolnym momencie dzięki lokalnej kooperacji, i pomocy w epickich walkach z bossami.

Gra z polskim dubbingiem trafi do sprzedaży 19 października 2018 roku na komputerowy system rozrywki PlayStation 4, konsolę Xbox One i Nintendo Switch.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO DC Super-Villains

LEGO DC Super-Villains