Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 grudnia 2022, 13:50

Wygoda przede wszystkim - gamingowy fotel, słuchawki i nie tylko w promocji Media Expert

Media Expert w ramach Rabatomanii uruchomił nowe przeceny. Taniej możemy kupić bardzo wygodny fotel gamingowy oraz słuchawki nauszne czy dokanałowe.

Źródło fot. Unsplash
i

W sklepie internetowym Media Expert rozpoczęła się Rabatomania. Wiążą się z nią rozmaite okazje, spośród których chcieliśmy szczególnie wyróżnić fotel gamingowy MSI Mag CH120. Na nim jednak okazje się nie kończą – w ofercie znajdziecie m.in. słuchawki czy głośniki. Pamiętajcie tylko, że niższe ceny wymagają wpisania odpowiednich kodów rabatowych.

Rabatomania w Media Expert – skorzystaj z nowych okazji!

Fotel MSI Mag CH120

Mamy nadzieję, że odpowiednio dbacie o swoje stanowisko gamingowe. Kluczowym aspektem jest tu fotel, który powinien zapewnić naszemu ciału odpowiedni komfort. Fotel MSI MAG CH120 może być dobrym wyborem – zawiera on zagłówek i poduszkę lędźwiową oraz regulowane podłokietniki. Poza tym zamontowane u dołu kółka pracują cicho i nie rysują podłogi. To wygodny produkt, na którym z przyjemnością można przeżywać swoje gamingowe doświadczenia.

Fotel MSI Mag CH120 za 899 zł z kodem ME12-241222

Słuchawki nauszne Panasonic RB-HF420BE-K

A może szukacie odpowiednich słuchawek nausznych? Ten asortyment zawsze cieszy się sporą popularnością, bo przecież słuchawki mogą się gdzieś zapodziać albo po prostu potrzebujemy nowych, do konkretnego celu. Bezprzewodowy produkt firmy Panasonic pozwoli nawet na 50 godzin użytkowania na jednym ładowaniu. Nada się m.in. do słuchania muzyki podczas ćwiczeń na siłowni lub na spacerze.

Słuchawki nauszne PANASONIC RB-HF420BE-K za 109,99 zł z kodem ME08-241222

Inne okazje w ramach Rabatomanii w Media Expert

  1. Głośnik mobilny JBL Charge 5 za 629 zł (z kodem ME07-261222);
  2. Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAT3217 za 209 zł (z kodem ME02-010123);
  3. Słuchawki dokanałowe PANASONIC RZ-B210WDE-K za 199 zł (z kodem ME14-241222);
  4. Klawiatura SPC GEAR GK630K Pudding Tournament Kailh Blue RGB za 188,99 zł (z kodem ME14-191222);
  5. Hulajnoga elektryczna SKYMASTER Nexos za 1399 zł (z kodem ME13-241222).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej