Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 maja 2021, 14:10

autor: AlexB

Wkrótce start wydarzenia Gra Paczka 3 - kolejnej edycji charytatywnego streama

W dniach 27-30 maja odbędzie się trzecia edycja Gra Paczki – charytatywnego streamu organizowanego przez Stowarzyszenie Wiosna, które jest odpowiedzialne za projekt Szlachetna Paczka. W ramach ponad 70-godzinnego wydarzenia będzie można obejrzeć, jak w różnych grach bawią się tak znani streamerzy i youtuberzy, jak Bonkol, Baniak, Brunecia, CTSG, HighStyled, KromkaChleba, kycu czy Niklaus.

Organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna projekt Szlachetna Paczka już od dwudziestu lat pomaga najbardziej potrzebującym rodzinom i osobom w całej Polsce. Aby mógł być jednak dalej realizowany, potrzebne są nakłady finansowe, czy to na stworzenie kolejnych rejonów pomocy, czy rekrutację i szkolenie wolontariuszy. Pieniądze na te cele zbierane są chociażby w trakcie charytatywnego streamu Gra Paczka. Podczas jego dwóch poprzednich edycji udało się zgromadzić łącznie ponad 650 tysięcy złotych na pomoc najbardziej potrzebującym. Jak hojni okażą się gracze w tym roku? Przekonamy się o tym już niedługo. Trzecia edycja Gra Paczki odbędzie się bowiem w dniach 27-30 maja. Jej patronami medialnymi są CD-Action, Esport Now, PC-Format oraz GRYOnline.pl.

W trakcie tego ponad 70-godzinnego wydarzenia będzie można obejrzeć audycje prowadzone przez znanych streamerów i youtuberów. Na liście znaleźli się między innymi Aleks Makowski, AlbanPL, Anianiania, Baniak, Bonkol, Bonnguś, Brunecia, CTSG, CzugA, Demonidias, Diger, Grzegorz Rycko, HighStyled, Kaluch, Karolek, KromkaChleba, kycu, Lucek, Łosiu, Miniuwa, Niklaus, Nitek, Nexos, Patryk Krutyj, PC by TQ, Seto, Sheo, SirMisiek, Slayproxx, Xemtek czy Yuuhi. Lista ta rzecz jasna nie jest pełna i na widzów czeka sporo niespodzianek.

Dodatkowo na osoby oglądające transmisje na żywo w ramach Gra Paczki czeka szereg atrakcyjnych nagród. Zostały one ufundowane przez partnerów wydarzenia, wśród których znaleźli się All In! Games, CD PROJEKT RED, MSI, Razer oraz SPC Gear.

Cały stream Gra Paczka 3 będzie można obejrzeć na Twitchu. Oficjalny kanał wydarzenia znajdziecie w tym miejscu. Zanim jednak on wystartuje, możecie dołączyć do społeczności Gra Paczki w aplikacji Discord.

  1. Oficjalna strona wydarzenia Gra Paczka