Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 marca 2023, 15:21

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Wielka moc okazji z promocjami na elektronikę w Media Markt

W Media Markt wystartowała nowa akcja promocyjna. W trakcie „Wielkiej mocy okazji” możecie zakupić różnego rodzaju elektronikę w korzystnych cenach.

Źródło fot. MODECOM, grafika promocyjna
i

Promocji w Media Markt ciąg dalszy i, podobnie jak w przypadku poprzednich tego typu akcji, obniżkom uległo całkiem sporo akcesoriów gamingowych (i nie tylko). Abyście jednak nie musieli tracić czasu na mozolne „przekopywanie się” przez całą ofertę, wybraliśmy dla Was, naszym zdaniem, najbardziej korzystne cenowo produkty. Wśród nich znalazły się klawiatury, monitory i myszki komputerowe.

Warto przy okazji podkreślić, że najniższy koszt z ostatnich 30 dni uwzględnia wcześniejsze promocje.

Wielka moc okazji w Media Markt

Klawiatura bezprzewodowa MODECOM Volcano

Wielka moc okazji z promocjami na elektronikę w Media Markt - ilustracja #1
Źródło: MODECOM, grafika promocyjna.

„Wielka moc okazji” obejmuje między innymi bezprzewodową klawiaturę mechaniczną MODECOM Volcano Gamer 96 BT. Za ten konkretny model przyjdzie Wam zapłacić 249 zł.

Zestaw wyposażony został w baterię o pojemności 4000 mAh, która pozwala na wiele godzin pracy bez konieczności ładowania. Jeśli natomiast klawiatura ulegnie rozładowaniu, wystarczy podłączyć ją do komputera poprzez dołączony do zestawu przewód USB (o długości 1,8 metra).

Mimo swoich niewielkich gabarytów, MODECOM Volcano ma 98 przełączników liniowych GATERON Yellow o żywotności 50 milionów kliknięć. Ponadto nakładki klawiszy wykonane zostały w technologii dual-injection.

Oprócz efektywności, peryferia komputerowe mają również ładnie się prezentować. Klawiatura MODECOM Volcano dzięki podświetleniu RGB (16,7 miliona kolorów) będzie prawdziwą ozdobą naszego stanowiska pracy.

Klawiatura bezprzewodowa MODECOM w Media Markt

„Wielka moc okazji” w Media Markt – pozostałe oferty

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej