Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 lipca 2022, 18:09

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

W 3. sezonie Wiedźmina zobaczymy polską aktorkę

Obsada trzeciej odsłony przygód Geralta z Rivii dla Netfliksa zyskała kolejne nazwiska. Tym razem do zespołu dołączyła polska aktorka, Michalina Olszańska.

Kadr z serialu 1983/ Źródło: Netflix

Netfliksowa ekranizacja kultowych powieści Andrzeja Sapkowskiego o przygodach nieustraszonego wiedźmina Geralta, jego ukochanej Yennefer oraz przybranej córki Cirilli stała się międzynarodowym hitem. W grudniu zeszłego roku na platformę streamingowego giganta trafił drugi sezon serialu z Henrym Cavillem w tytułowej roli. Obecnie trwają zdjęcia do trzeciej odsłony oczekiwanej megaprodukcji.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Jak donosi portal Redanian Intelligence, sześć nowych nazwisk zasiliło obsadę Wiedźmina. Wśród nich jest nasza rodzima aktorka, Michalina Olszańska. Jak zaznacza źródło, pojawienie się utalentowanej artystki być może jest odpowiedzią Netfliksa na głosy niezadowolenia z powodu braku polskich aktorów w drugim sezonie produkcji. Póki co nie wiadomo jak ważną rolę w projekcie odegra młoda kobieta. Według serwisu Redanian Intelligence, wiadomo tylko tyle, że wcieli się ona w postać czarodziejki. Do tej pory największą rolę w Wiedźminie (mimo że rekordowo krótką) wśród polskich aktorów odegrał Maciej Musiał, który sportretował Sir Lazo w pierwszym sezonie.

Warto przypomnieć, że Michalina Olszańska zasłynęła głównie z roli demonicznej syreny w Córkach dancingu. Co ciekawe, nie będzie to pierwsza przygoda aktorki z Netfliksem. Kilka lat temu zagrała ona w polskim serialu platformy – 1983.

Do obsady dołączy także Ryan Hayes, który wcieli się w maga-spiskowca Artauda Terranovę. Oprócz niego zobaczymy także Kate Winter, Martyu Ellis, Harvey Quinn oraz Poppy Almond.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.