Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 września 2021, 21:42

Wiedźmin Netflixa - nowe materiały z drugiego sezonu. Trzeci już w drodze

Serwis Netflix zapowiedział trzeci sezon serialu Wiedźmin i pokazał klipy z drugiego. Udostępnił również nowy zwiastun, na którym możemy zobaczyć Vesemira, i ogłosił, że powstanie drugi pełnometrażowy film animowany z tej marki.

Wirtualna impreza TUDUM, poświęcona nadchodzącym produkcjom serwisu Netflix, obfitowała w atrakcje dla fanów Wiedźmina. Marka wyraźnie stała się jedną z najważniejszych w ofercie tego streamingowego giganta i firma mocno inwestuje w jej rozwój. Następne lata zapowiadają się więc bogato.

Materiały z drugiego sezonu serialu Wiedźmin

Klipy z drugiego sezonu

Przede wszystkim udostępniono dwa klipy z drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Jeden z nich ukazuje rozmowę Geralta z Nivellenem, a drugi scenę z Ciri.

Droga do sezonu 2.

Wypuszczono również filmik zatytułowany Droga do sezonu 2. Dużą jego część stanowią sceny ze starych odcinków, ale zawiera on również liczne fragmenty z nadchodzących epizodów. Możemy tam zobaczyć m.in. Vesemira, którego w serialu zagra Kim Bodnia.

Zapowiedziano trzeci sezon serialu Wiedźmin

Netflix potwierdził również, że powstanie trzeci sezon serialu Wiedźmin. Nie jest to specjalnym zaskoczeniem dla nikogo, kto śledzi tę markę, ale dobrze mieć oficjalne potwierdzenie.

Drugi film animowany i serial dla młodszych widzów

W planach jest także drugi pełnometrażowy film animowany w stylu tegorocznego The Witcher: Nightmare of the Wolf, jak również serial dla dzieci osadzony w uniwersum Wiedźmina.

Film z planu Witcher: Blood Origin

Udostępniono również film z planu prequelowego serialu The Witcher: Blood Origin. Niestety, nie pokazuje on niczego konkretnego i może jedynie zaostrzyć apetyt na kolejne materiały z tej produkcji.