Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Klabater Press Release 6 marca 2019, 18:28

We. The Revolution - zawartość edycji pudełkowej

We. The Revolution przeniesie gracza na ulice zrewoltowanego Paryża i pozwoli mu wcielić się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, który wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

CDP ma przyjemność ogłosić zawartość polskiej edycji pudełkowej gry We. The Revolution tworzonej przez krakowskie studio Polyslash. Tytuł osadzony w krwawych realiach Rewolucji Francuskiej, zadebiutuje 21 marca 2019 roku.

We. The Revolution to niepowtarzalna gra narracyjna, której akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach Paryża w czasach Rewolucji Francuskiej. Nietypowej dla gier scenerii towarzyszy równie unikatowa oprawa graficzna łącząca neoklasycyzm z nowoczesną sztuką poligonalną, która stanowi główną inspirację dla wydania fizycznego, za które odpowiada CDP.

W polskim wydaniu We. The Revolution znajdzie się:

  1. Bogato ilustrowany, 34-stronnicowy artbook zawierający najpiękniejsze plansze z gry
  2. Kopia wyroku skazującego króla Ludwika XVI na śmierć, nawiązująca do oprawy graficznej gry
  3. Soundtrack - monumentalna muzyka z gry zawierająca instrumentalne utwory inspirowane Rewolucją Francuską
Zawartość edycji pudełkowej - We. The Revolution - zawartość edycji pudełkowej - wiadomość - 2019-03-06
Zawartość edycji pudełkowej

We. The Revolution przeniesie gracza na ulice zrewoltowanego Paryża i pozwoli mu wcielić się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, który wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji. Gracz musi jednak uważać, by samemu nie stać się wrogiem rewolucji - złe decyzje mogą go kosztować, dosłownie, głowę. Fabuła gry nie ogranicza się jednak tylko do sal sądowych, w tle toczonych rozpraw główny bohater prowadzi życie rodzinne, a także bierze udział w skomplikowanej politycznej intrydze.

Główne cechy We. The Revolution:

  1. Twórz historię i decyduj, kogo ułaskawić, a kogo posłać na śmierć
  2. Poczuj na własnej skórze atmosferę szaleństwa i terroru Rewolucji Francuskiej.
  3. Wydawaj wyroki w skomplikowanych i wieloznacznych etycznie sprawach sądowych. Zarządzaj procesem – przesłuchaj świadków, analizuj dowody, czytaj raporty i wydaj werdykt
  4. Po zakończeniu każdego dnia pracy, konfrontuj swoje decyzje z rodziną. Twoi bliscy mogą mieć zupełnie inne zdanie na temat Twoich wyroków
  5. Współpracuj lub walcz z frakcjami biorącymi udział w wyścigu o władzę nad zrewoltowanym Paryżem. Spraw, by stali się ulegli lub pozbądź się ich
  6. Weź udział w rozgrywce, która stanowi niesamowity miks gatunków
  7. Odkryj niesamowitą oprawę graficzną nawiązującą do sztuki neoklasycznej

We. The Revolution zadebiutuje 21 marca 2019 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

We. the Revolution

We. the Revolution