Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Klabater Press Release 6 marca 2019, 18:28

We. The Revolution - zawartość edycji pudełkowej

We. The Revolution przeniesie gracza na ulice zrewoltowanego Paryża i pozwoli mu wcielić się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, który wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

CDP ma przyjemność ogłosić zawartość polskiej edycji pudełkowej gry We. The Revolution tworzonej przez krakowskie studio Polyslash. Tytuł osadzony w krwawych realiach Rewolucji Francuskiej, zadebiutuje 21 marca 2019 roku.

We. The Revolution to niepowtarzalna gra narracyjna, której akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach Paryża w czasach Rewolucji Francuskiej. Nietypowej dla gier scenerii towarzyszy równie unikatowa oprawa graficzna łącząca neoklasycyzm z nowoczesną sztuką poligonalną, która stanowi główną inspirację dla wydania fizycznego, za które odpowiada CDP.

W polskim wydaniu We. The Revolution znajdzie się:

  1. Bogato ilustrowany, 34-stronnicowy artbook zawierający najpiękniejsze plansze z gry
  2. Kopia wyroku skazującego króla Ludwika XVI na śmierć, nawiązująca do oprawy graficznej gry
  3. Soundtrack - monumentalna muzyka z gry zawierająca instrumentalne utwory inspirowane Rewolucją Francuską
Zawartość edycji pudełkowej - We. The Revolution - zawartość edycji pudełkowej - wiadomość - 2019-03-06
Zawartość edycji pudełkowej

We. The Revolution przeniesie gracza na ulice zrewoltowanego Paryża i pozwoli mu wcielić się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, który wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji. Gracz musi jednak uważać, by samemu nie stać się wrogiem rewolucji - złe decyzje mogą go kosztować, dosłownie, głowę. Fabuła gry nie ogranicza się jednak tylko do sal sądowych, w tle toczonych rozpraw główny bohater prowadzi życie rodzinne, a także bierze udział w skomplikowanej politycznej intrydze.

Główne cechy We. The Revolution:

  1. Twórz historię i decyduj, kogo ułaskawić, a kogo posłać na śmierć
  2. Poczuj na własnej skórze atmosferę szaleństwa i terroru Rewolucji Francuskiej.
  3. Wydawaj wyroki w skomplikowanych i wieloznacznych etycznie sprawach sądowych. Zarządzaj procesem – przesłuchaj świadków, analizuj dowody, czytaj raporty i wydaj werdykt
  4. Po zakończeniu każdego dnia pracy, konfrontuj swoje decyzje z rodziną. Twoi bliscy mogą mieć zupełnie inne zdanie na temat Twoich wyroków
  5. Współpracuj lub walcz z frakcjami biorącymi udział w wyścigu o władzę nad zrewoltowanym Paryżem. Spraw, by stali się ulegli lub pozbądź się ich
  6. Weź udział w rozgrywce, która stanowi niesamowity miks gatunków
  7. Odkryj niesamowitą oprawę graficzną nawiązującą do sztuki neoklasycznej

We. The Revolution zadebiutuje 21 marca 2019 roku.