Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2020, 12:55

autor: Adrian Werner

War Thunder Twitch Drops wróciło, gracze czają się na darmowe nagrody

Za kilka godzin wystartuje kolejna edycja Twitch Drops w grze War Thunder. W jej ramach osoby oglądające streamy z gry będą miały szansę uzyskać unikalne nagrody.

HARMONOGRAM TWITCH DROPS:
  • 27-30 listopada 2020 r.
  • 4-7 grudnia 2020 r.
  • 11-14 grudnia 2020 r.

Studio Gaijin Entertainment poinformowało o powrocie tzw. Twitch Dops do War Thunder. Jest to zabawa, w trakcie której mamy szansę zdobyć nagrody podczas oglądania streamów z gry. Wydarzenie zorganizowano, aby wypromować wydaną w zeszłym tygodniu aktualizację New Power, która poprawiła grafikę i dodała kilkadziesiąt nowych maszyn.

Zabawa ruszy dzisiaj o godzinie 15:00 czasu polskiego i dobiegnie końca 30 listopada, również o o 15:00. Do zdobycia będzie odznaczenie Turbosnail oraz niemiecki czołg Pz.III J1 TD z unikalnym kamuflażem. Twitch Drops zorganizowano na wszystkich platformach sprzętowych, czyli pecetach, Xboksie One, PlayStation 4, Xboksie Series X/S oraz PS5. Gracze konsolowi muszą połączyć swoje konta PlayStation Network/Xbox Live z kontem Gaijin.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy śledzić na Twitchu transmisje War Thunder z włączoną opcją „Drops Enabled!”. Im dłużej będziecie oglądali streamy, tym większe będą Wasze szanse na na otrzymanie nagrody.

W przyszłym miesiącu Twitch Drops powrócą jeszcze dwukrotnie, w dniach 4-7 oraz 11-14 grudnia. Za każdym razem oferowane będą inne nagrody.

Ostatni raz taką zabawę zorganizowano w maju tego roku i doprowadziło to do dużego wzrostu oglądalności streamów War Thunder, więc autorzy bez wątpienia liczą na powtórkę tego sukcesu.

  1. War Thunder - zagraj za darmo
  2. War Thunder – poradnik dla początkujących
  3. Oficjalna strona internetowa gry War Thunder