W serialu Ahsoka pojawi się bohater, który znał Yodę jako dziecko

Zwiastun Ahsoki zdradził niespodziewany powrót jednej z najważniejszych postaci w historii Zakonu Jedi. Ów bohater miał kontakt z wieloma legendarnymi rycerzami, w tym z Yodą, gdy był jeszcze padawanem.

filmomaniak.pl

Zbigniew Woźnicki

W serialu Ahsoka pojawi się bohater, który znał Yodę jako dziecko, źródło grafiki: Gwiezdne wojny: Wojny klonów; Dave Filoni; Cartoon Network; 2008.
W serialu Ahsoka pojawi się bohater, który znał Yodę jako dziecko Źródło: Gwiezdne wojny: Wojny klonów; Dave Filoni; Cartoon Network; 2008.

Młodzi Jedi na pewnym etapie szkolenia przybywają na Ilium, żeby stworzyć swój pierwszy miecz świetlny. Nie są jednak zostawieni sami z tym zadaniem – nad wszystkim czuwa droid Mark IV Huyang, który został zbudowany aż 25 tysięcy lat przed bitwą o Yavin. To oznacza, iż maszyna pomagała mistrzowi Yodzie w młodości i nawet dla niego robot był starożytną konstrukcją.

Fani Gwiezdnych wojen pierwszy raz mogli poznać Huyanga w serialu Gwiezdne wojny: Wojny klonów, gdzie Ahsoka zabiera grupę padawanów na Illium.

Do Gwiezdnych wojen powraca konstruktor mieczy świetlnych

Niespodziewanie w najnowszym zwiastunie serialu Ahsoka powrócił wspomniany droid. W owym materiale wypowiada tylko jedno zdanie:

Być może nadszedł czas, żeby zacząć to ponownie.

Niestety, jeszcze długo poczekamy, zanim dowiemy się, z kim rozmawiał Huyang. Wydaje się jednak jasne, co miał na myśli: znowu zacznie się tworzenie mieczy świetlnych. To zapowiadałoby prace nad odbudową Zakonu Jedi wraz z Lukiem Skywalkerem.

Ahsoka musi dostarczyć odpowiedź na jeszcze jedno pytanie związane z Huyangiem – gdzie był droid w czasach Imperium? W grze Jedi: Upadły zakon gracze trafiają na Illium, tam zaś nie ma śladu po robocie. Czy został przez kogoś wcześniej zabrany, a może dezaktywowany? To kwestia, na którą fani na pewno chcieliby poznać odpowiedź.

Powrót droida, który jest na usługach Zakonu praktycznie od samego początku jego istnienia, jest czymś wyjątkowo niespodziewanym. Powinien jednak wyjaśnić parę kwestii. Jak specjaliście od mieczy świetlnych udało się przetrwać okres Imperium Galaktycznego? W czym pomoże Ahsoce? Kilka sekund zwiastuna wystarczyło, żeby wzbudzić ciekawość i ekscytację.

Serial:Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów(Star Wars: The Clone Wars)

premiera: 2008animacjasci-fiakcjaprzygodowy

Zakończony Sezonów: 7 Epizodów: 133

Serial animowany osadzony w szalenie popularnym uniwersum Star Wars. Akcja ma miejsce między Epizodem Drugim a Trzecim i przedstawia wydarzenia, których widz nie miał okazji doświadczyć podczas filmów. Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów to serial animowany osadzony pomiędzy filmami Atak Klonów i Zemsta Sithów. Opowiada o tytułowych wojnach klonów, konflikcie między Galaktyczną Republiką wspieraną przez Rycerzy Jedi i Konfederacją Niezależnych Systemów chcącą wyłamać się spod rządów Republiki. Serial jest antologią i przedstawia różne opowieści z tego okresu, często nie chronologicznie. Choć każda historia ma innego głównego bohatera, widz najczęściej doświadcza perypetii Anakina Skywalkera, jego mistrza Obi-Wana Kenobiego i jego uczennicy Ahsoki Tano. W serialu usłyszymy m.in. Matta Lantera (Anakin Skywalker), Jamesa Arnolda Taylora (Obi-Wan Kenobi), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano) i Dee Bradley Bakera (Żołnierze-klony).

Serial Star Wars: The Clone Wars

Serial:Ahsoka

premiera: 2023sci-fiakcjaprzygodowydramat

Nowy sezon Sezonów: 1 Epizodów: 8

Ahsoka Tano, była padawanka Anakina Skywalkera, chce prowadzić spokojne życie. Niestety ucieczka przed demonami przeszłości oraz Imperium nie jest możliwa. Serial wyprodukowany przez Disneya opowiada dalsze losy tytułowej bohaterki, zapoczątkowane w hitowym Mandalorianinie.

Serial Ahsoka
Podobało się?

7

Zbigniew Woźnicki

Autor: Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
9
22

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum filmy i seriale scifi

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl