filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 czerwca 2024, 11:34

W ilu nowych filmach Star Wars zobaczymy Rey? Daisy Ridley o swojej przyszłości w popularnej serii

Daisy Ridley szykuje się do występu w Star Wars: New Jedi Order. Czy to jednak jedyny film, w którym zobaczymy ją jako Rey? Aktorka o swojej przyszłości w tej kosmicznej serii.

Źródło fot. Gwiezdne wojny: część IX - Skywalker. Odrodzenie, J. J. Abrams, Lucasfilm Ltd., 2019
i

Od ogłoszenia nowego filmu Star Wars, gdzie zobaczymy powrót Rey, która tym razem będzie Mistrzynią Jedi z misją poprowadzenia nowego Zakonu, minął już rok. Na razie ekipa i obsada nie weszły na plan i na to jeszcze trochę poczekamy, podobnie jak na więcej informacji na temat tej produkcji. Daisy Ridley zdradziła jednak już teraz, jakie są obecnie plany na jej postać, a dokładniej, czy zobaczymy ją w więcej niż tym jednym filmie.

Podczas podcastu Smartless Ridley wyjaśniła, że na razie podpisała kontrakt tylko na jeden film Star Wars, a przynajmniej tak sytuacja wygląda na ten moment. Zatem z jej słów wynika, że nie możemy wykluczyć kolejnych produkcji z jej udziałem w odleglejszej przyszłości, ale na ten moment możemy nastawiać się tylko na ten jeden film z Rey, do którego aktorka otrzyma scenariusz „niedługo”.

A jak wygląda jej nastawienie do nowej odsłony Star Wars?

Jest bardzo fajny. Inny scenarzysta, inny reżyser. Wyobrażam sobie, że będzie to zupełnie inne uczucie.

Aktorka jest pozytywnie nastawiona do tego, co ma nadejść wraz z Star Wars: New Jedi Order, w którym jej bohaterka stanie przed zadaniem odbudowania Zakonu Jedi. Będzie to zupełnie nowym doświadczeniem dla Rey, podobnie jak dla aktorki, która na planie spotka się z inną ekipą.

Na razie nie wiadomo, czy ktoś poza Ridley powróci z obsady trylogii sequeli. Aktorka opowiedziała pewien czas temu, że chciałaby, aby razem z nią powrócił John Boyega, który na ekranie pojawił się jako Finn. Zobaczymy, co z tego wyjdzie i jaki konkretnie plan na tę produkcję mają twórcy.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej