filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 grudnia 2023, 09:40

autor: Kamil Kleszyk

W Deadpoolu 3 zobaczymy śmierć kultowego złoczyńcy? Zakulisowe materiały mogą zdradzać fabułę filmu

Najnowsze zdjęcia z planu Deadpoola 3 zdradzają, z kim w filmie przyjdzie zmierzyć się tytułowemu Pyskatemu Najemnikowi i partnerującemu mu Wolverine’owi. Uwaga, spoilery.

Źródło fot. X-Men, Bryan Singer, Twentieth Century Fox Film Corporation, 2000 / Deadpool, Tim Miller, Twentieth Century Fox Film Corporation, 2016
i

Uwaga, poniższy tekst zdradza fabułę filmu Deadpool 3!

Strajk aktorów dobiegł końca, zatem Hugh Jackman i Ryan Reynolds mogli wrócić na plan zdjęciowy Deadpoola 3. Na zdjęcia zza kulis nie trzeba było długo czekać, a najnowsze z nich zdradzają obecność w widowisku kolejnego znanego złoczyńcy.

Otóż na fotografiach wykonanych przez dziennikarzy brytyjskiej redakcji Mirror widzimy, jak Rosomak przyodziany w swój kultowy żółto-niebieski kostium walczy z mutantem znanym jako Sabertooth.

Najwidoczniej jednak nie będziemy mieli do czynienia z wersją antagonisty portretowaną przez Lieva Schreibera w filmie Geneza: Wolverine z 2009 roku, a wariantem Tylera Mane’a z znanym z widowiska X-Men z 2000 roku. Świadczy o tym jedno ze zdjęć, które przedstawia Deadpoola trzymającego... odciętą głowę Sabertootha.

Niestety szczegóły fabuły widowiska nie zostały jeszcze ujawnione, dlatego musimy opierać się wyłącznie na krążących po sieci spekulacjach. Jedna z wersji zakłada, że Deadpool 3 będzie ekranizacją komiksu Deadpool Kills the Marvel Universe autorstwa Cullena Bunna i Dalibora Talajića. O tym, że jest coś na rzeczy, może świadczyć fakt, że jakiś czas temu reżyser „trójki” Shawn Levy ujawnił, iż film ma być niejako hołdem dla superbohaterskiego uniwersum tworzonego przez FOX.

O tym, czy sprawdzą się domysły fanów, przekonamy się 26 lipca 2024 roku, kiedy to Deadpool 3 zadebiutuje na wielkim ekranie. Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać kolejnych wieści o produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnimi czasy w Internecie krążyła plotka (via GameRant) jakoby Dafne Keen portretująca Laruę, mutantkę X23 z filmu Logan, również negocjowała udział w trzeciej odsłonie przygód Pyskatego Najemnika.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej