Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 września 2021, 12:58

W sieci pojawiły się pierwsze opinie na temat filmu Venom 2

W sieci opublikowano pierwsze wrażenia po zamkniętych seansach filmu Venom 2: Carnage. Fani pierwszej części mogą szykować się do zakupu biletów.

Choć do premiery Venoma 2: Carnage pozostał jeszcze miesiąc, to w sieci pojawiły się już pierwsze opinie na temat filmu. W Londynie odbyły się bowiem zamknięte pokazy dla wybranych fanów oraz influencerów związanych z Marvelem. Ich reakcje zdradzają, że wielbiciele pierwszej części mogą spać spokojnie – na Twitterze pojawiło się wiele entuzjastycznych wypowiedzi.

Ten film był tak dobry i naprawdę wspaniale było obejrzeć go miesiąc wcześniej!

- Molly Dunne

Największą siłą Venoma 2: Carnage jest jego szaleńcze tempo i porywająca akcja. Pasuje idealnie do energii, jaką ma w sobie Tom Hardy.

Woody Harrelson jest świetny w roli Kletusa/Carnage’a.

- Ren Geekness

W końcu mogłem obejrzeć Venoma 2: Carnage i go uwielbiam. Pierwszy Venom to mój ulubiony z nowych filmów Marvela, a kontynuacja dokonuje wielu mądrych wyborów i przekazuje bardzo ludzką i piękną historię Eddie’ego Brocka.

- Emotionally Invested Tony Khan Sta

Venom 2 to świetny mix buddy movie, romansu i horroru.

- Neil Vagg

Idźcie zobaczyć ten film i podziękujcie twórcom, bo odwalili kawał dobrej roboty.

- Ready Cosplayer One

Wygląda więc na to, że jest na co czekać. Fani pierwszej odsłony powinni już szykować się na premierę kolejnej części. Najwyraźniej idealnie trafia ona w gusta osób, które trzy lata temu zakochały się w postaci Eddie’ego Brocka.

Należy jednak zaznaczyć, że tego rodzaju przedpremierowe opinie bardzo rzadko bywają negatywne. Widzowie, którzy mają okazję obejrzeć oczekiwany film przed premierą, zazwyczaj są do niego nastawieni bardzo entuzjastycznie. Jeśli jednak czekacie na Venoma 2 tak samo niecierpliwie jak oni, to zapewne nie jest to problemem. Osoby niezdecydowane powinny jednak przeczytać obszerniejsze recenzje, które pojawią się w Internecie bliżej premiery.

Kinowy debiut filmu w Polsce przewidziany jest na 15 października. Amerykańscy fani Venoma będą mogli zobaczyć nową produkcję z jego udziałem nieco wcześniej – 1 października.