Na trwającej obecnie imprezie GDC 2015 firma Valve pozwala przetestować swoje gogle wirtualnej rzeczywistości, nazwane RE Vive. Co ciekawe, jedno z dem technologicznych, które pokazują możliwości urządzenia, wygląda jak rozgrywka z gry z serii Portal. Czyżby Valve sugerowało w ten sposób, że cykl popularnch gier logicznych FPP doczeka się trzeciej części?
gry
Krzysztof Mysiak
4 marca 2015
Czytaj Więcej
"Oczywiście, doszukiwanie się w tej małej pokazówce dowodu na to, że Valve jednak potrafi liczyć do trzech, a Portal doczeka się trzeciej odsłony, zakrawa na poszukiwanie taniej sensacji."
Otóż to, jeśli to kolejny Portal, to będzie: "Portal 2: Episode One", potem "Portal 2: Episode Two" i na tym się zakończy. ;p
A tak na poważnie, to możliwe iż Valve chciało wykorzystać znajomy "teren" dla pokazu i z nowym Portalem nie ma to nic wspólnego.
Ehhh, człowiek sobie sprawdza rano wiadomości a tu wszędzie o Portalu 3 - a Valve jak nie potrafiło liczyć do 3 tak dalej nie potrafi :(
Trzeba przyznac, ze ten demonstracyjny Portal posiada oprawe graficzna na naprawde wysokim poziomie. I jezeli takie cudenko wyswietla Source 2, to jestem ciekawy gier, ktore beda ten silnik wykorzystywaly.