Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 czerwca 2024, 12:10

Tylko Amazon mógł pozwolić sobie na taką promocję. Najbardziej bajerancki głośnik JBL kilkaset złotych taniej niż w innych sklepach

JBL Pulse 5 jest głośnikiem, który potrafi zaskoczyć. Unikalna konstrukcja sprawia, że wraz ze znajomymi doświadczysz muzyki w nowy sposób. Natomiast efektowne oświetlenie RGB uprzyjemni wspólny wieczór.

Źródło fot. JBL; materiały promocyjne
i

Zdecydowana większość głośników bezprzewodowych ma bardzo zbliżoną konstrukcję. Nieważne, który producent stoi za urządzeniem, ponieważ dźwięk będzie roznosił się w podobny sposób. Dlatego JBL Pulse 5 tak bardzo wyróżnia się w tłumie. Ten sprzęt ma unikalną budowę, pozwalającą doświadczyć muzyki na imprezach w nowy sposób, ponieważ dźwięk rozniesie się efektowniej po całym pomieszczeniu. Być może zainteresuje Was fakt, że udało mi się znaleźć ten sprzęt w niesamowitej promocji.

Nawet ciemność nie powstrzyma głośnika z takim podświetleniem

Z JBL Pulse 5 słuchanie muzyki nie będzie już takie same

Swoim kształtem JBL Pulse 5 przypomina to, co już znamy. Różnica jest jednak taka, że walcowate urządzenie stoi pionowo, a nie leży. Teoretycznie może się wydawać, iż nie robi to żadnej różnicy, ale wnętrze głośnika jednoznacznie pokazuje, że twórcy postanowili w pełni wykorzystać nowy design, przez co muzyka jeszcze lepiej wpada do ucha.

Źródło: JBL; materiały promocyjne - Tylko Amazon mógł pozwolić sobie na taką promocję. Najbardziej bajerancki głośnik JBL kilkaset złotych taniej niż w innych sklepach - wiadomość - 2024-06-10
Źródło: JBL; materiały promocyjne

Na samym szczycie urządzenie otrzymało osobny tweeter (przetwornik wysokotonowy), który pozwala głośnikowi roznosić muzykę we wszystkich kierunkach. Pomaga w tym zwiększone natężenie, jakim dysponuje wspomniany tweeter. Do tego na samym spodzie znajduje się pasywny radiator. On działa przeciwnie do tweetera, ponieważ odpowiada za wzmocnienie basów, czyli niskich tonów.

JBL pokazuje, że wciąż trzeba się z nim liczyć dzięki temu głośnikowi

Ich wspólne działanie sprawia, że JBL Pulse 5 roznosi wokół siebie głęboki i wyraźny dźwięk. Dodatkowo głośnik możesz połączyć z kilkoma urządzeniami jednocześnie, aby wszyscy mogli dzielić się ulubionymi utworami.

JBL Pulse 5 w końcu w korzystnej dla nas cenie

JBL Pulse 5 jest unikalnym głośnikiem. Moc 40 W i bateria potrafiąca wytrzymać 12 godzin sprawiają, że urządzenie jest kompletne. Fani efektownej zabawy na pewno będą zadowoleni z pełnego oświetlenie RGB, przez które żadna impreza nie zapadnie w mrokach ciemności.

Źródło: JBL; materiały promocyjne - Tylko Amazon mógł pozwolić sobie na taką promocję. Najbardziej bajerancki głośnik JBL kilkaset złotych taniej niż w innych sklepach - wiadomość - 2024-06-10
Źródło: JBL; materiały promocyjne

Jedyną przeszkodą może być cena, ponieważ najczęściej koszt zakupu JBL Pulse 5 oscyluje wokół 1000 zł i nawet powyżej tej kwoty. Dlatego oferta na Amazon.pl wyróżnia się na tle pozostałych. Nie tylko dostawa jest bezpłatna, ale i sama cena JBL Pulse 5 wynosi tylko 718,89 zł, co mocno odstaje od oferty popularnych elektromarketów.

JBL Pulse 5 prawię połowę taniej od tego, co proponuje producent

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej