Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2012, 21:43

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (4 - 11 marca 2012)

W ciągu ostatnich siedmiu dni na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo ciekawych materiałów. Wśród nich znalazły się testy gier Mass Effect 3 i Jagged Alliance: Back in Action. Pisaliśmy również o najciekawszych grach darmowych i psychologicznej grze logicznej Antichamber.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (4 - 11 marca 2012)  - ilustracja #1

Jak co tydzień, przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w dobiegającym już końca tygodniu na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach. W tym czasie przetestowaliśmy dwie gry. Wśród nich znalazło się Jagged Alliance: Back in Action, czyli kontrowersyjna strategia, która porzuciła znany z poprzednich odsłon turowy system walki na rzecz czasu rzeczywistego. Sprawdziliśmy też wydajność największego przeboju tego roku, czyli Mass Effect 3. Okazało się, że wcale nie potrzeba potężnego sprzętu, aby wraz z Shepardem wziąć udział w ostatnim rozdziale tej epickiej trylogii.

Pisaliśmy także o starcie zapisów na betę MMOFPS-a Line of Defense. Gra zaoferuje kilkusetosobowe bitwy, które rozgrywane będą nie tylko na powierzchni obcej planety, ale również na jej orbicie. Sporo miejsca poświęciliśmy też nowym zwiastunom zombiakowego FPS-a Contagion i psychologicznej gry logicznej Antichamber. Oba tytuły są dziełem niezależnych deweloperów i spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem na tegorocznej edycji imprezy Game Developers Conference. Wspomnieliśmy także o przełomie w technologii ekranów dotykowych, jakiej dokonał oddział badawczy firmy Microsoft. Tradycyjnie przygotowaliśmy również zestawienie najciekawszych darmowych produkcji wypuszczonych w ciągu ostatnich kilku dni.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (4 - 11 marca 2012)  - ilustracja #2
Hubris, czyli jedna z polecanych przez nas w tym tygodniu gier darmowych.

W sumie, w okresie od 4 do 11 marca 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy gier na notebookach

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki XXXVI - 11 marca 2012 roku
  2. Microsoft pokazuje przyszłość ekranów dotykowych
  3. Nowy zwiastun Contagion, czyli FPS-a od twórców Zombie Panic!
  4. Ruszyły zapisy na betę gry MMOFPS Line of Defense
  5. Nowy zwiastun Antichamber – niezależnej psychologicznej gry logicznej
  6. Jet Set Radio HD - pierwszy zwiastun konwersji klasyka z konsoli Dreamcast