Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2012, 20:08

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (12 -18 marca 2012) (25/03/12)

W ciągu ostatnich siedmiu dni na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo ciekawych materiałów. Wśród nich znalazły się testy Prototype i Wargame: European Escalation. Pisaliśmy również o najciekawszych grach darmowych, jak również o obszernym materiale video z taktycznej strzelanki Iron Front: Liberation 1944.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (12 -18 marca 2012) - ilustracja #1

Jak co tydzień, przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ciągu ostatnich siedmiu dni na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach. W tym czasie przeprowadziliśmy testy dwóch gier. Pierwszą z nich było Prototype. Gracze konsolowi zagrają w część drugą już w przyszłym miesiącu, ale miłośnicy pecetów będą musieli niestety poczekać do lipca. Warto wykorzystać ten czas, aby przypomnieć sobie wciąż dobrze trzymający się pierwowzór. Drugim przetestowanym tytułem było Wargame: European Escalation, czyli wypuszczony niedawno wojenny RTS, który oferuje głębię taktyczną zazwyczaj zarezerwowaną dla turówek.

Pisaliśmy także o kilkunastominutowym zapisie rozgrywki z Iron Front: Liberation 1944. Ten taktyczny FPS może okazać się wyjątkowo ciekawym projektem m.in. z powodu posiadania kampanii niemieckiej. Wspominaliśmy również o premierach dwóch niszowych, ale bardzo interesujących tytułów - gry wojennej Achtung Panzer: Operation Star oraz japońskiego RPG Ys: The Oath in Felghana. Tradycyjnie przygotowaliśmy też zestawienie najciekawszych darmowych produkcji wypuszczonych w ciągu ostatnich kilku dni.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (12 -18 marca 2012) - ilustracja #2
Wing Commander Saga, czyli zdecydowania najlepsza darmowa gra ostatnich tygodni.

W sumie, w okresie od 19 do 25 marca 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy gier na notebookach

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki XXXVIII - 25 marca 2012 roku
  2. Realistyczna strategia Achtung Panzer: Operation Star już w sprzedaży
  3. Iron Front: Liberation 1944 - 14 minutowy zapis rozgrywki
  4. Premiera japońskiego RPG Ys: The Oath in Felghana