Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2016, 13:13

autor: luckie

Twórcy Football Manager 2017 o zmianach w silniku, transferach oraz mediach społecznościowych

W sieci pojawił się 30-minutowy film, w którym twórcy Football Manager 2017 omawiają najważniejsze nowości w grze, m.in. zmiany w silniku i systemie transferów oraz dodanie mediów społecznościowych.

Twórcy Football Manager 2017 ze studia Sports Interactive wypuścili półgodzinny film omawiający najważniejsze nowości, jakie pojawią się w tegorocznej odsłonie tej popularnej serii menedżerów piłkarskich. Materiał jest dostępny z polskimi napisami. Dowiecie się z niego m.in., jakie zmiany pojawią się w związku z ulepszonym silnikiem 3D, kontaktem z mediami oraz fanami czy też kontraktami i transferami.

Dzięki ulepszonemu silnikowi meczowemu 3D, Football Manager 2017 zaoferuje nowe animacje nagrane za pomocą techniki motion capture, szybciej reagujące AI (szczególnie obrońców i bramkarzy, ale także i trenerów), nowy widok kamery (zza bramki) oraz ładniejszy wygląd stadionów, boisk i zawodników – ale to dopiero początek zmian. Ciekawą nowością będzie dodanie mediów społecznościowych. Przykładowo, po porażce swojej ulubionej drużyny fani będą wywierać presję na menadżerze lub skomentują najświeższe transfery. Z kolei wszelkie wiadomości od pracowników, zawodników itd. pojawią się w usprawnionym widoku skrzynki mailowej.

Dodatkową opcją będzie tzw. Szybki Start, który umożliwi znacznie szybsze rozpoczęcie kariery, ograniczając ustawienia do wyboru drużyny. Twórcy zachwalają też dokładniejszy komentarz w trakcie meczów, nowy system prognozowania wyników, rozszerzone opcje negocjacji transferów, osobowości graczy i wiele innych usprawnień omówionych w filmie.

Jak co roku, twórcy serii Football Manager chcą, aby najnowsza odsłona była najbradziej realistycznym menedżerem piłkarskim w historii. - Twórcy Football Manager 2017 o zmianach w silniku, transferach oraz mediach społecznościowych - wiadomość - 2016-10-14
Jak co roku, twórcy serii Football Manager chcą, aby najnowsza odsłona była najbradziej realistycznym menedżerem piłkarskim w historii.

Football Manager 2017 zadebiutuje na rynku 4 listopada 2016 roku. Wraz z „dużą” grą ukaże się uproszczona aplikacja na urządzenia mobilne i komputery osobiste Football Manager Touch 2017. Będzie ona dołączana do pre-orderów Football Manager 2017.

  1. Oficjalna strona serii Football Manager