Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 18 września 2020, 13:27

autor: Aquma

Twórca The Boys skomentował reakcję wkurzonych fanów

Twórca serialu The Boys – Eric Kripke – opublikował na Twitterze zmodyfikowaną scenę z jednego z odcinków. Filmowiec skomentował w ten sposób irytację fanów, wynikającą z konieczności czekania na kolejne odcinki drugiego sezonu.

Twórca The Boys skomentował reakcję wkurzonych fanów - ilustracja #1
The Boys to świetny serial – nawet jeśli na kolejne odcinki trzeba trochę poczekać.

W SKRÓCIE:

  1. producent The Boys Eric Kripke skomentował niskie oceny, które fani wystawiają drugiemu sezonowi produkcji z powodu konieczności czekania na kolejne odcinki;
  2. twórca wykorzystał w tweecie zmodyfikowaną wersję sceny z jednego z odcinków;
  3. filmowiec przypomniał też, że dziś na Amazon Prime Video zadebiutował kolejny epizod.

Niedawno na platformie Amazon Prime Video zadebiutował drugi sezon serialu The Boys. Choć odbiorcy generalnie oceniają tę produkcję dobrze, to część z nich ma pretensje do producentów o to, że tym razem nie zdecydowano się udostępnić od razu całej serii, a jedynie trzy pierwsze odcinki. Kolejne epizody są publikowane co tydzień. Producent dzieła – Eric Kripke – postanowił skomentować tę sytuację, wykorzystując zmodyfikowaną scenę z jednego odcinka.

W oryginalnej wersji Homelander przygląda się memom wyśmiewającym jego osobę, ale trzeba przyznać, że „jedynki” dla produkcji tak dobrej, jak The Boys, są równie dobrym powodem do irytacji. Nie da się ukryć, że w tym przypadku reakcja fanów jest przesadzona, nawet jeśli łatwo zrozumieć, co leży u jej podstaw.

Większość z nas zdążyła się przyzwyczaić, że w erze Netfliksa seriale możemy oglądać w całości w dniu premiery, ale czekanie na kolejne odcinki również ma pewien sens – daje widzom czas na przetrawienie kolejnych wydarzeń i pospekulowanie ze znajomymi na temat dalszych losów postaci. Ostateczna decyzja w kwestii formy dystrybucji dzieła powinna należeć do twórcy, a nie odbiorcy. Fani, którzy bardzo chcą „zbinge’ować” cały sezon zawsze mogą po prostu… poczekać kilka tygodni.

Dziś na platformie Amazon Prime Video pojawił się kolejny odcinek drugiego sezonu The Boys, o czym zresztą nie omieszkał wspomnieć w swoim tweecie Eric Kripke.

  1. Amazon Prime Video – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.