Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 marca 2018, 00:45

autor: Czarny Wilk

Trzeci dzień ofert wielkanocnych w Amazon.de. Xbox One S w promocji

W środę w ramach Tygodnia ofert wielkanocnych w niemieckim oddziale Amazonu taniej kupimy konsolę Xbox One S w zestawie z Minecraftem. Dużych zniżek doczekały się także słuchawki Bang & Olufsen.

Rozpoczął się trzeci dzień Tygodnia Ofert Wielkanocnych, promocji przygotowanej przez niemiecki oddział Amazonu. W ramach akcji każdego dnia zakupimy tysiące produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli planujecie w najbliższym czasie nabyć konsolę, gry czy firmowe akcesoria gamingowe, może to być doskonała okazja na zrobienie tego z mniejszym uszczerbkiem dla domowego budżetu.

Tym razem w promocji pojawił się wymarzony zestaw dla fanów Minecrafta. - Trzeci dzień ofert wielkanocnych w Amazon.de. Xbox One S w promocji - wiadomość - 2018-03-21
Tym razem w promocji pojawił się wymarzony zestaw dla fanów Minecrafta.

Promocje zmieniać się będą co 24 godziny. Na GRYOnline.pl będziemy informować Was o najbardziej atrakcyjnych zniżkach. W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty przesyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto, w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Oferty dnia na środę 21 marca

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

Konsole do gier

 1. Konsola Xbox One S 1TB + Minecraft + dodatkowy pad – 236,70 euro (ok. 999 zł)

Myszy

 1. Mysz Lioncast LM20 – 25,83 euro (ok. 109 zł)
 2. Mysz Lioncast LM30 – 30,96 euro (ok. 131 zł)

Słuchawki

 1. Headset Lioncast LX16 – 10,28 euro (ok. 43 zł)
 2. Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H6 2nd Generation – 174,68 euro (ok. 737 zł)
 3. Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H4 – 185 euro (ok. 781 zł)
 4. Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H8 – 298,71 euro (ok. 1261 zł)
 5. Słuchawki bezprzewodowe Denon AH-GC20 Globe Cruiser – 174,70 euro (ok. 737 zł)
 6. Słuchawki bezprzewodowe Bang & Olufsen Beoplay H9 – 412,41 euro (ok. 1740 zł)

Głośniki

 1. Głośniki Logitech Z906 THX – 205,69 euro (ok. 868 zł)

Czytniki e-booków

 1. Czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 3 (bez reklam) – 98,18 euro (ok. 414 zł)
 2. Czytnik e-booków Amazon Kindle 8 (bez reklam) – 62 euro (ok. 262 zł)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.