Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2015, 19:37

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Total War: Warhammer – pierwszy gameplay ukaże się w piątek. Poznaj demigryfy

Nowy trailer z Total War: Warhammer przedstawia demigryfy – elitarną jednostkę bojową. Zdradza on również, że pierwszy zwiastun na silniku gry zostanie opublikowany w najbliższy piątek.

Studio Creative Assembly rzuciło nieco światła na demigryfy – jedną z elitarnych jednostek bojowych w nadchodzącej grze strategicznej Total War: Warhammer. Pół lwy, pół orły, demigryfy wraz z dosiadającymi ich rycerzami stanowią znakomitą kawalerię, siejącą postrach w sercach wrogów. W odróżnieniu od tradycyjnych gryfów nie potrafią one latać, ale ich szarża jest w stanie uczynić prawdziwe spustoszenie w szeregach przeciwika. Uniwersum „starego” Warhammera pozwoliło dżentelmenom z brytyjskiego Creative Assembly popuścić wodze fantazji, uzupełniając klasyczną formułę serii Total War o niespotykane dotąd elementy fantasy, w tym potwory i magię. Więcej na temat demigryfów (w tym ich wygląd i animacje) znajdziecie w poniższym filmie.

Już za kilka dni przekonamy się, jak Total War: Warhammer prezentuje się w akcji. Pierwszy oficjalny zwiastun na silniku gry (a więc zawierający fragmenty rozgrywki) zostanie wypuszczony w najbliższy piątek – 17 lipca.

  1. Total War: Warhammer – kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona serii Warhammer