Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 listopada 2021, 12:50

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Tom Hardy i Venom jak stare małżeństwo. Zobacz usuniętą scenę z Venom 2

W nieopublikowanej wcześniej scenie z końcówki Venoma 2 Tom Hardy próbuje zaprzeczyć, że kocha swojego symbionta. Ja i tak wiem swoje, ale przekonajcie się sami, jak nieudolnie robi to aktor.

Venom 2: Carnage dla jednych okazał się wielkim hitem, dla innych – równie wielkim nieporozumieniem. Niezależnie od tego, do którego obozu należycie, możecie teraz zobaczyć nieopublikowany wcześniej fragment. Usunięta scena to w rzeczywistości rozszerzenie aktualnego zakończenia, które fani otrzymali po napisach końcowych. Przedstawia ona Eddiego (Tom Hardy) i Venoma, którzy dyskutują na temat tego, gdzie powinni się udać.

Cała sekwencja wygląda jak dobry wstęp do kolejnej części. Obydwaj „panowie” przekomarzają się ze sobą, a tematem jest rzekoma miłość Eddiego do Venoma. Gdyby scena pozostała w filmie, Venom 2 miałby nieco jaśniejszy, bardziej optymistyczny wydźwięk, ale mogłoby się to gryźć z ewentualnymi planami połączenia historii Eddie’ego z opowieścią o Spider-Manie. Możliwe też, że twórcy chcieli, by zakończenie nie sugerowało dalszych planów Venoma. Warto zwrócić uwagę na to, że CGI na opublikowanym wideo wydaje się nieco gorszej jakości niż w kinowej wersji filmu. Może to sugerować, że scena powstała na wcześniejszym etapie produkcji.

A Wam jak się podoba usunięty fragment? Słusznie nie znalazł się w ostatecznej wersji projektu?