Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2016, 20:34

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - prezentacja gry z TwitchCon 2016

Firma Ubisoft pochwaliła się nowym materiałem wideo prezentującym rozgrywkę z Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Tym razem możemy zobaczyć misję pokazaną na E3 2016, ale rozgrywającą się w nocy.

Podczas tegorocznego TwitchConu firma Ubisoft zorganizowała prezentację gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, dzięki czemu dziś możemy obejrzeć kilka materiałów wideo z rzeczonej produkcji. Na pierwszym z nich pokazano misję ujawnioną podczas targów E3, ale tym razem deweloperzy podeszli do niej inaczej, wykonując zadanie po cichu, skradając się. Również okoliczności są inne, gdyż akcja rozgrywa się w nocy, ponieważ w grze występować będzie cykl dobowy oraz dynamiczny system pogodowy. Oba elementy mają kluczowy wpływ na przebieg zabawy, gdyż w ciągu dnia strażnicy np. lepiej widzą, w związku z czym łatwiej im jest nas wypatrzyć. Ponadto zachowują się inaczej – po zmroku nie są już tak czujni, część może zrobić sobie drzemkę itd.

To jeszcze nie wszystko, gdyż poniżej znajdziecie dwa materiały prezentujące alternatywne zakończenia misji. W jednym przypadku cel odeskortowano do helikoptera, którym opuszczono teren działania, a w drugim dokonano prawdziwej rzezi.

Jak więc widać, Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands da nam naprawdę dużą swobodę działania, dzięki otwartemu światu, zmiennym warunkom pogodowym, cyklowi dnia i nocy, a poza tym należy pamiętać, że całą grę będzie można przejść w ramach współpracy. Oznacza to, że jeden z graczy będzie mógł np. używać drona do oznaczania wrogów znajdujących się w pobliżu drugiego, przemieszczającego się do celu.

Produkcja ukaże się 7 marca 2017 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - prezentacja gry z TwitchCon 2016 - ilustracja #1