Thief sięga do portfeli polskich graczy. Top Empik - Tydzień 9

Thief skradł sympatię polskich posiadaczy konsol i pecetów, stając się jednym z najlepiej sprzedających się tytułów ubiegłego tygodnia w 196 salonach Empik rozmieszczonych na terenie całego kraju. Zobacz jakie jeszcze gry kupowali ostatnio rodacy.

Przemysław Zamęcki

Wiosenna pogoda prawie już zupełnie roztopiła simsową aurę i w ubiegłym tygodniu jedynie trzy gry z tej serii znalazły się w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier pecetowych w salonach Empiku. Za to prawdziwym bestsellerem, wbrew nie do końca pochlebnym recenzjom, okazało się nowe wcielenie złodzieja Garreta, który na razie bez mechanicznego oka (niczym w oryginale) toczy rozgrywkę w Mieście z tajemniczym Baronem w grze Thief, przygotowanym przez Square Enix. Produkcja spotkała się z żywym zainteresowaniem posiadaczy blaszaków, ale również na konsolach radzi sobie więcej niż przyzwoicie. Szkoda, że nie wiemy jak tytuł radzi sobie w Polsce na PlayStation 4.

Poza pojawieniem się Thiefa obeszło się bez jakichkolwiek niespodzianek. Może z wyjątkiem FIFA 14, która nagle wyparowała z zestawień. Wygląda na to, że gracze wciąż nie mogą nasycić się Battlefieldem 4, a kompletne wydanie Might & Magic: Heroes VI pomimo obecności w dolnej części listy PC pozwala potrenować taktykę i strategię przed ukazaniem się na rynku oczekiwanego Age of Wonders III.

PC

1.

Thief

2.

Battlefield 4

3.

LEGO Przygoda

4.

The Sims 3 + The Sims 3: Skok w przyszłość

5.

The Sims 3: Studenckie życie

6.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

7.

LEGO Marvel Super Heroes

8.

The Sims 3: Cztery pory roku

9.

Might & Magic: Heroes VI Complete Edition

10.

The Elder Scrolls V: Skyrim

PlayStation 3

1.

Battlefield 4

2.

Thief

3.

LEGO Przygoda

4.

Grand Theft Auto V

5.

Far Cry 3

6.

Rayman: Legends

7.

Assassin’s Creed III

8.

LEGO Marvel Super Heroes

9.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

10.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

Xbox 360

1.

Battlefield 4

2.

LEGO Przygoda

3.

Thief

4.

LEGO Marvel Super Heroes

5.

Grand Theft Auto V

PSV

1.

LEGO Przygoda

2.

Call of Duty: Declassified

3.

Uncharted: Złota Otchłań

4.

LEGO Marvel Super Heroes

5.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

PSP

1.

Grand Theft Auto: Vice City Stories

2.

LEGO Harry Potter: Years 5-7

3.

Assassin’s Creed: Bloodlines

4.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

5.

LEGO Batman

Thief

Thief

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 25 lutego 2014

Informacje o Grze
6.6

GRYOnline

6.8

Gracze

7.5

Steam

6.5

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Przemysław Zamęcki

Autor: Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

2014 FIFA World Cup Brazil na nowych screenach

Następny
2014 FIFA World Cup Brazil na nowych screenach

Heroes of the Storm na 17-minutowym gameplayu – zobacz pełny mecz w nowej grze MOBA od Blizzarda

Poprzedni
Heroes of the Storm na 17-minutowym gameplayu – zobacz pełny mecz w nowej grze MOBA od Blizzarda

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl