Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 26 marca 2020, 12:30

autor: Pri

The Walking Dead – Andrew Lincoln wcielił się w Ricka, oddając hołd koleżance

Andrew Lincoln, gwiazda dziewięciu sezonów serialu The Walking Dead, nagrał film pożegnalny dla koleżanki z obsady, Danai Guriry, w którym wciela się w Ricka Grimesa i wspomina pierwsze spotkanie granych przez nich bohaterów.

Andrew Lincoln najbardziej znany jest z roli Ricka Grimesa w serialu The Walking Dead. Po dziewiątym sezonie odszedł on z obsady, jednak już wówczas zarzekał się, że nie jest to koniec jego przygody z postacią Ricka (zapowiedziano także filmy mające kontynuować historię postaci). I chociaż na produkcje kinowe trzeba jeszcze poczekać, ostatnio Andrew Lincoln ponownie wcielił się w Ricka Grimesa w pożegnalnym filmiku, który nagrał dla Danai Guriry, serialowej Michonne.

The Walking Dead – Andrew Lincoln wcielił się w Ricka, oddając hołd koleżance - ilustracja #1
Dalsze przygody Ricka powinniśmy poznać w zapowiedzianych filmach.

Danai Gurira po latach współpracy także pożegnała się z serialem. Dwa dni po tym jak ostatni odcinek, w którym możemy zobaczyć Michonne został wyemitowany, Andrew Lincoln nagrał pożegnalny film, później opublikowany przez Gurirę na Instagramie.

Wideo zaczyna się od przerobionej przez aktora wersji piosenki z Bonda – Live and Let Die – w której Andrew zmienił słowa na „po prostu kocham cię, Danai”. Po tym krótkim muzycznym występie zaczyna opowiadać o pierwszym spotkaniu Ricka i Michonne. Mówi tutaj w pierwszej osobie, wczuwając się w rolę głównego bohatera serii.

Myślałem, że jesteś szaleńcem z katanami. Ale mój syn Carl uznał, że powinniśmy cię uratować.

The Walking Dead – Andrew Lincoln wcielił się w Ricka, oddając hołd koleżance - ilustracja #2
Finał dziesiątego sezonu został przełożony, data wydania specjalnego odcinka finałowego nie jest jeszcze znana.

To ciekawy sposób na oddanie hołdu i pożegnanie jednej z głównych postaci serii. Nie powinniśmy się jednak dziwić bliskiej relacji Lincolna i Guriry. Aktorzy współpracowali przez lata i spędzali ze sobą na planie dużo czasu, szczególnie od szóstego sezonu, w którym rozwinięto romantyczny wątek między granymi przez nich bohaterami.

Danai wydaje się szczerze wzruszona pożegnalnym filmikiem.

Tak wiele to dla mnie znaczy. Sprawiło, że śmiałam się i płakałam. Dziękuję bardzo, Andy!(...) Jesteś jedną z najbardziej niesamowitych osób na tej planecie.

Niestety serial jest kolejną produkcją dotkniętą przez rozprzestrzenianie się koronawirusa. Dziesiąty sezon The Walking Dead zakończy się 5 kwietnia wraz z emisją 15. odcinka. Finał zostanie wyemitowany jako odcinek specjalny w późniejszym terminie.

  1. Oficjalna strona serialu The Walking Dead
  2. Post na Instagramie Danai Guriry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.