Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 maja 2022, 19:42

autor: Patryk Michaś

The Boys ze zwiastunem 3 sezonu; będzie krwawo, mrocznie i efektownie

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun trzeciego sezonu The Boys. Zdaje się, że ekipę Rzeźnika czeka sporo wyzwań – podyktowanych ogromną dawką brutalności.

Źródło grafiki powyżej: Amazon

The Boys, czyli jeden z najpopularniejszych seriali Amazona, zadebiutował w 2019 roku. Od momentu premiery mieliśmy możliwość obejrzenia dwóch sezonów przebojowej serii opowiadającej o grupie zwykłych ludzi, którzy przeciwstawiają się nadużywającym mocy superbohaterom.

O powstawaniu kolejnego sezonu wiedzieliśmy już wcześniej, ale to właśnie dzisiaj pojawił się oficjalny zwiastun.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Zwiastun trzeciego sezonu The Boys

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun trzeciego sezonu The Boys. Jest efektownie, mrocznie oraz krwawo. Czeka nas spora dawka akcji, o czym możecie się przekonać, oglądając trailer poniżej:

Premiera

Trzeci sezon The Boys pojawi się na platformie streamingowej 3 czerwca tego roku. Czy Wy również nie możecie doczekać się kontynuacji przygód Rzeźnika i jego ekipy? Czy Homelander w końcu dostanie to, na co zasłużył? Całe szczęście, że Amazon nie każe nam długo czekać i niebawem poznamy odpowiedź.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.