Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2021, 15:35

Samochody i kasyno na nowym zwiastunie Test Drive Unlimited: Solar Crown

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Test Drive Unlimited: Solar Crown, czyli kolejnej odsłony popularnej niegdyś serii gier wyścigowych. Więcej informacji na temat tytułu ma pojawić się w lipcu.

Gra w kasynie i uliczne wyścigi za kierownicami drogich samochodów najsłynniejszych marek świata zdecydowanie są w stanie podnieść tętno. Właśnie to stara się nam zaprezentować najnowszy zwiastun Test Drive Unlimited: Solar Crown, czyli opracowywanej przez studio KT Racing i wydawanej przez Nacon / Bigben Interactive najnowszej odsłony swego czasu bardzo popularnej serii gier wyścigowych. Dziś pojawił się on w sieci. Możecie go obejrzeć poniżej.

Nie da się ukryć, że zwiastun ten nie pokazuje zbyt wiele. Jego końcówka wskazuje jednak, że więcej informacji na temat Test Drive Unlimited: Solar Crown, w tym być może dokładna data premiery, pojawi się w lipcu tego roku.

Test Drive Unlimited: Solar Crown zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One, Xboksa Series X/S oraz Nintendo Switch. Akcja tytułu przeniesie nas na sporych rozmiarów wyspę, na której będziemy mogli poszaleć za kierownicami różnych rodzajów w pełni licencjonowanych aut podatnych na rozmaite modyfikacje wizualne. Produkcja ta ma być najbardziej ambitnym projektem w historii studia KT Racing.

  1. Oficjalna strona studia KT Racing
  2. Oficjalna strona firmy Nacon